İçeriğe atla

Danimarka 2013 : Emmelie De Forest - Only Teardrops

Uğur

PUANINIZ?  

39 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

2013'ü geçtim Eurovsion tarihinin en iyi şarkılarından biri bence. O derece beğendim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 423
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

2013'ü geçtim Eurovsion tarihinin en iyi şarkılarından biri bence. O derece beğendim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

iddialı bir laf

Gizlenmiş İçerik

tüm esc'de bilemem ama etnik şarkılar içinde en iyilerden biri olacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iyi bence sadece. kazanabileceğini sanmıyorum.

Bu senenin diğer şarkıları önceki şarkılar gibi gelirse bence şansı var. Ama bu tarzlar en fazla 5.lik 6.lık peşinde koşabiliyorlar genel durumda bakılınca. Şaşırtmasını isterim.

daha ''1. olabilecek tarz şarkılar'' çıkacaktır bence.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu senenin diğer şarkıları önceki şarkılar gibi gelirse bence şansı var. Ama bu tarzlar en fazla 5.lik 6.lık peşinde koşabiliyorlar genel durumda bakılınca. Şaşırtmasını isterim.

Soner haklı olabilir. Ama Danimarka güzel derece alacaktır diye düşünüyorum ben. İyi pazarlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Soner haklı olabilir. Ama Danimarka güzel derece alacaktır diye düşünüyorum ben. İyi pazarlar..

Dediğim gibi 5.lik 6.lık kesin bana göre. Ama Soner dedi "1. olabilecek tarz şarkılar çıkar", bu olursa olur. Gelmezse 1. olabilme ihtimali de yüksek bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkılar açıklandığından beri 2 favorim vardı 1. si ve en çok sevdiğim şarkı olan Simone Egeriis - Stay Awake , diğeri de Emmelie De Forest - Only teardrodps tı ve Emmelie kazandı fakat keşke Simone kazansaydı . Jüri de pop seven adam akıllı biri yoktu o yuzden simone a tam puan gelmedi üzgünüm gercekten muhtesem bir performanstı bana gore Simone un ki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ama danimarka artık kazanmalı diyorum emmelie için değil sahneleri mukemmel ya o yuzden !

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Herneyse nf deki tüm sarkılar cok iyiydi bence

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> !

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkılar açıklandığından beri 2 favorim vardı 1. si ve en çok sevdiğim şarkı olan Simone Egeriis - Stay Awake , diğeri de Emmelie De Forest - Only teardrodps tı ve Emmelie kazandı fakat keşke Simone kazansaydı . Jüri de pop seven adam akıllı biri yoktu o yuzden simone a tam puan gelmedi üzgünüm gercekten muhtesem bir performanstı bana gore Simone un ki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ama danimarka artık kazanmalı diyorum emmelie için değil sahneleri mukemmel ya o yuzden !

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Herneyse nf deki tüm sarkılar cok iyiydi bence

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> !

yalnız bu paylaştığın da güzel şarkıymış. Ama only teardrops'un secilmesi daha iyi olmus

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...