İçeriğe atla

Danimarka 2013 : Emmelie De Forest - Only Teardrops

Uğur

PUANINIZ?  

39 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]12[/align][align=center]Benim için şimdiye kadar açıklananlar arasında 12 vereceğim şarkı gayet hoş beğendim.[/align][align=center]Bakalım diğer iskandinavlar ne yapacak, ayrıca geçen senenin izlanda'sı gibi olmasından korkarım ters köşe olmayalım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 423
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Eyvah Direkt Beğendim dedi başına hoş eklemedi Kıyamet Alametleri

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence 12 üzerinden 7'lik bir şarkı. Bir kaç kez tekrar tekrar dinledim. Fakat ne bileyim öyle çok etkileyici değil. Kesinlikle güzel bir şarkı ama bilmiyorum daha iddialıları çıkacak gibime geliyor.Umarım iyi bir derece alır Danimarka..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence 12 üzerinden 7'lik bir şarkı. Bir kaç kez tekrar tekrar dinledim. Fakat ne bileyim öyle çok etkileyici değil. Kesinlikle güzel bir şarkı ama bilmiyorum daha iddialıları çıkacak gibime geliyor.Umarım iyi bir derece alır Danimarka..

ben bu sene Birleşik Krallıktan çok iyi bir şey bekliyorum Hollanda öyle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben hemen havaya kapılıp 10 ya da 10 vermedim açıkcası bu yuzden 8 verdim cünkü tüm sarkılar daha acıklanmadı erkenden de 12 mi heba etmek istemedim açıklanan şarkılar arasında en iyisi şüphesiz fakat Simone kazansaydı bu yılki en büyük favorim olurdu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emmelie de Forest, Kraliçe Victoria'nın soyundan gelmektedir. Büyük babası Avusturya baronu, Lihtenştayn kontu ve İngiliz politikacı Maurice Arnold de Forest, VII. Edward'ın gayrimeşru çocuğudur. 1938 yılında, Maurice Arnold de Forest ve İsveçli soylu Irma Paula Margareta Engström'üm ilişkisinden Emmelie'nin babası Ingvar de Forest ve babası ile Marianne Birgitte'nin ilişkisinden 1993 yılında Emmelie doğdu. Emmelie on yedi yaşında iken babası Kıbrıs'ta boğularak öldü.

Emmelie, dokuz yaşında kilise ve gospel korolarında şarkı söylemeye başladı ve on dört yaşına geldiğinde, dört yıl boyunca İskoç müzisyen Fraser Neill ile birlikte çeşitli festivaller, mekanlar ve kültür merkezlerinde sahne aldı. 2011 yılında, on sekiz yaşında iken Kopenhag'a taşındı ve Katrine Sadolins'in vokal enstitüsüne katıldı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emmelie de Forest, Kraliçe Victoria'nın soyundan gelmektedir. Büyük babası Avusturya baronu, Lihtenştayn kontu ve İngiliz politikacı Maurice Arnold de Forest, VII. Edward'ın gayrimeşru çocuğudur. 1938 yılında, Maurice Arnold de Forest ve İsveçli soylu Irma Paula Margareta Engström'üm ilişkisinden Emmelie'nin babası Ingvar de Forest ve babası ile Marianne Birgitte'nin ilişkisinden 1993 yılında Emmelie doğdu. Emmelie on yedi yaşında iken babası Kıbrıs'ta boğularak öldü.

Emmelie, dokuz yaşında kilise ve gospel korolarında şarkı söylemeye başladı ve on dört yaşına geldiğinde, dört yıl boyunca İskoç müzisyen Fraser Neill ile birlikte çeşitli festivaller, mekanlar ve kültür merkezlerinde sahne aldı. 2011 yılında, on sekiz yaşında iken Kopenhag'a taşındı ve Katrine Sadolins'in vokal enstitüsüne katıldı

Aslında Emmelie de Forest ismini tuhaf bulmuştum. Yani ismin ve soyadın ortasındaki "de" den dolayı. Meğer kraliçeye dayanıyormuş soyu. İlginç cidden.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...