İçeriğe atla

Danimarka 2013 : Emmelie De Forest - Only Teardrops

Uğur

PUANINIZ?  

39 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 423
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Sarkiyi henuz dinleyebildim ve begendim. Fakat yine bir seylere ozenip kopyalamaktan vazgecememis Danimarkali sarkicilar.

Bu sarkinin birinci olabilecegine inanmiyorum. "In A Moment Like This" ve "New Tomorrow"a inanmadigim gibi.

Bu sarkinin birinci olacagina inanmiyorum. Drip Drop gibi fazla abartiliyo, ona da birinci olacak dendi. Hatta Azeriler yarismayi satin aldilar bile dendi, nafile.

Bu sarki hakkinda fikirlerim gram degismemis. Halen ayni.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne guzel yorumlamisim bir de ay ay. Subat, Mart ve Nisan'da ayda bir bu sarkiyla ilgili dusuncemi yazmisim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yalnız Azerbaycan'ın satın aldı diye söylenti çıktıntan 1 yıl sonra vasat altı bi şarkıyla Eurovision'u kazanması beni hep düşündürdü

Gizlenmiş İçerik

2010'da kazansa ortalık karıştırdı acaba bu da başka bi EBU Azerbaycan anlaşması mıydı ? diye komplo teorileri üretiyorum

Gizlenmiş İçerik

Bu şarkı Euphoria ve Fairytale 'in karışımı zaten o amaçla hazırlandığı da belli sanki 300 puanı geçer

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> favorim olmasına rağmen sevinmicem sanki Fairytale gibi sıkıldım bundan da.

Tamamen katiliyorum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2011'de İtalya'nın jüri de açık ara 1. olması da EBU'nun hoşgeldiniz hediyesiydi. Yani bi işler döndüğü çok açık.

Big5 diye bir şeyin olduğu bi yarışmadan söz ediyoruz

Gizlenmiş İçerik

Huseyin TRT'ye bagladi. Tamam, saka saka.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2013 tahminleri konusunda Danimarkanın 293 puanla 1nci olacağını yazmıştım. Ne ileri görüşlüymüşüm be

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> şarkıya bayıldım 12 verdim. Norveçle fena kapışır ilk 3e rahat girer

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...