İçeriğe atla

Bulgaristan 2013 : Elitsa & Stoyan - Samo Shampioni

Uğur

PUANINIZ ?   

17 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

allahım normalde her sene bir kaç tane kötü şarkı olurdu onlarda tuvalet molası filan verirdik bu sene tuvaletten cıkmayacagız anlaşılan..

şarkıya gelince kısmet bakalım finale cıkar mı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 182
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ben bu sene tuvalete lcd taktırmayı planlıyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> lakin tuvaletten çıkmayacağım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkı bana sahnede çok güzel bir şov ile finale gidecek ve çok da fena bir derece almayacak gibi geliyor....Diğer şarkıların arasından kolaylıkla sıyrılabilir gibi yani. Bence kötü değil. Ama bir water kesinlikle degil tabi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkı ilk 5'te kesinlikle inanılmaz güldüm

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Şarkı demek bile bir tuhaf.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Bulgaristan'ın yeni şarkısı ''Samo Shampioni''

Ulusal finalde ''Kismet'' adlı şarkı kazanmıştı fakat şarkının bestecileri ile yaşanan anlaşmazlık nedeniyle ulusal finalde 2. olan ''Samo Shampioni'', Bulgaristan adına Malmö'de olacak.[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anlamıyorum bu adamları ben,ikinci defa katılıyorsun da neden daha iyi gelmiyorsun

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yine beğenmedim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> çok kötü

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hepsi kötü ama Kismet daha iyi demiştim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> buda kötü

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...