İçeriğe atla

Bulgaristan 2013 : Elitsa & Stoyan - Samo Shampioni

Uğur

PUANINIZ ?   

17 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 182
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Kibirlenme Göksel Süperim Moderetörüm, senden büyük Allah var!

Nerede kibirlendim ben?

Anlamadın inceyi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kibirlenme Göksel Süperim Moderetörüm, senden büyük Allah var!

Nerede kibirlendim ben?

Anlamadın inceyi :/

Evet yetmedi beynim galiba. Kafamda Stravinski uçuyor şu anda. Normal. Neyse Bulgaristan konusundayız.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne bicim konusuyosunuz ya. Ben sahsen bir yorum yaptim arkadasa ve bu benle arkadas arasindadir. Baskalarinin bu konuya cevap yazip benim hakkimda bahsetmesi cok alakasizca! Sizi kiniyorum.

Sen kurmuşsun yanlış bir cümle, biz napalım.

Ayrıca kınamak nedir ya. Büyütmedin mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne bicim konusuyosunuz ya. Ben sahsen bir yorum yaptim arkadasa ve bu benle arkadas arasindadir. Baskalarinin bu konuya cevap yazip benim hakkimda bahsetmesi cok alakasizca! Sizi kiniyorum.

Ne biçim mi konuşuyoruz? Sen kendi laflarının farkında mısın? Ortada bir yalan yok sen adama yalan söylüyorsun diyorsun. Bu normal mi geliyor sana? Kimseye boyle bir şey yapamazsın. Buna da kimse izin vermez burada haberin ola.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Senle benim aramdaysa Ne yalan söyledim ben ?

Yalan soyledin cunku hatali bir secimi sanki hatasizca secilmis gibi gosterdin.

Turkiyede yasamiyorum ama yalnis turkce kullanmiyorum. Sizde anliyorsunuz beni.

Sana göre hatalı olan bir şeyi hatalı olarak kabul edelim madem biz.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Senle benim aramdaysa Ne yalan söyledim ben ?

Yalan soyledin cunku hatali bir secimi sanki hatasizca secilmis gibi gosterdin.

Turkiyede yasamiyorum ama yalnis turkce kullanmiyorum. Sizde anliyorsunuz beni.

bu herkese göre değişebilir herkesin zevki farklıdır başkalarının görüşlerine saygı duymalısın gelip yalanla suçlamak yerine

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öyle demenmi lazımdı.Bana göre desen daha iyi olurdu.Tartışmaya açık bir konu herkes fikirlerini söyleyebilir.

Yalan soylemek senin aklindaki seyin bana gore yanlis olmasi demek degil mi? Sana hurmet isitiyorum ama yazdigini gercek bulmuyorum demek istedim! Bu yuzden boyle soyledim.Turk degilim ama siz turk oldugunuz halde beni anlamadiniz. Sizler yeni gelene boyle davranis gosteriyorsunuz.Yakismadi.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben demiştim. Kelime yanlışın var. Bunu da Türkiye'de yaşamamana vermeliyiz, tamam uzatmayalım.

Yalan söylemek senin o yoruma yapman gereken kelime değildi. Bunu bil yeter.

Ayrıca senin yanlışın düzeltilmek istenirken; "bu ne biçim yorumlar, sizi kınıyorum" tarzı yorumlar yapan sendin, biz değil. Hani yeni gelen bi üyeye nasıl davranmışız, tekrar düşün derim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...