İçeriğe atla

Bulgaristan 2013 : Elitsa & Stoyan - Samo Shampioni

Uğur

PUANINIZ ?   

17 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 182
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Öyle demenmi lazımdı.Bana göre desen daha iyi olurdu.Tartışmaya açık bir konu herkes fikirlerini söyleyebilir.

Yalan soylemek senin aklindaki seyin bana gore yanlis olmasi demek degil mi? Sana hurmet isitiyorum ama yazdigini gercek bulmuyorum demek istedim! Bu yuzden boyle soyledim.Turk degilim ama siz turk oldugunuz halde beni anlamadiniz. Sizler yeni gelene boyle davranis gosteriyorsunuz.Yakismadi.

yalan söylemek değil yanlış düşünmek denir ona. yalan bilinçi söylenir.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tanışma konusu açsaydında tanısaydık seni..

profilindeki yorumlara baksana

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de sitede aktif biri değilim , uzun zamandır buradayım fakat yeni sayılabilirim kimseyi tanımadığım için . Şimdiye kadar yeni gelenlere yanlış bir tavır sergilendiğini görmedim. Sorun yanlış kelime kullanmaktan kaynaklanıyor.

Ek olarak yeniden bu ikiliyi Eurovision sahnesinde görmek heyecan verici diyebilirim , Bulgaristan'ın yüksek bir dereceye ihtiyacı var .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bulgaristanda chalga muzigi cok meshur , tum dunyada da oyle. Ama BRT kazanacak degil hep farkli sarkilar gonderiyor. Onlari kiniyorum . Elitsa ve Stoyan bulgaristanda o kadar meshur degil . Keske Ivana gitseydi.. Yada Krum. Onlari BRT gondersin artik. Tekrar kalacagiz iste tekrar!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...