İçeriğe atla

sonuç EN İYİ ULUSLARARASI - ERKEK OYUNCU

DİKKAT: ANKETTE 2 (İKİ) SEÇENEĞİ İŞARETLEYİNİZ!  

9 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

EN İYİ ULUSLARARASI

ERKEK OYUNCU

Adaylar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bob Odenkirk, Saul'u basit ve eğlenceli bir karakter olarak canlandırmıştı. Çünkü Breaking Bad'de böyle bir karaktere ihtiyaç vardı. Better Call Saul'da ise karakteri adeta başka bir seviyeye getirdi. Hep uzaktan gördüğümüz karakterin, yakından nasıl aynı fakat aynı zamanda farklı olduğunı çok iyi yansıttı. Sırf aşırı dramatik sahneleri olmadığı için genellikle hakkının yendiğini düşünüyorum. Kevin Spacey ise, burada aday olduğu 4. sezonda bir başka iyiydi bence. Dünya'nın en güçlü adamının, nasıl Dünya'nın en muhtaç adamına dönüşebileceğini en iyi şekilde yansıttı. Bu yüzden oyumu bu iki isimden yana kullandım. Bir oyum daha olsaydı Jeffrey Tambor'a giderdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Shameless karakteri dışındakileri tanımıyorum

Gizlenmiş İçerik

Sırf tanıdığıma oy vermek ne kadar doğru bilmiyorum

Gizlenmiş İçerik

Bu kategoriyi en son oylicam

Gizlenmiş İçerik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...