İçeriğe atla

Türkiye 2018 : (Katılmıyor)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 251
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

• 2 hafta sonra...

“EUROVİSİON TEKLİFİ ATİYE VE BANA GELDİ”

Sinan Akçıl, son zamanlarda gündeme gelen ancak Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ’ın katılmayacağımızı belirttiği Eurovision hakkında da görüşlerini belirtti. Geçen yıl TRT yönetimi tarafından kendisine ve şarkıcı Atiye’ye teklif götürdüklerini ve olması dahilinde geçen yıl Türkiye’yi temsil edeceklerini anlattı. Akçıl “Teklif geldi ve benden yine Eurovision için şarkı istendi. Atiye ile düet yapacaktık. Ancak katılmama kararı alındı” dedi.

“HADİSE MELEK GİBİDİR”

2009 yılında Sinan Akçıl şarkısı “Düm Tek Tek” ile Eurovision’a katılan Hadise dördüncü olmuştu. O dönemlerde Sinan Akçıl’la sevgili olan Hadise’nin sahneye çıkmadan önce Sinan Akçıl’la tartıştığı gündeme gelmişti. O yıl neler yaşandığını anlatan Sinan Akçıl “ Hadise yanında olmamı istemişti. Ailesinden biri vardı ve Hadise ile görüşmemize engel oluyordu. O yüzden yanında olamadım. Bu sebeple biraz buruk çıkmıştı. Ama yinede ülkemizi çok güzel temsil etti. Hadise’de melek gibidir. İyi kızdır” dedi.

HANDE İYİ ŞARKICI, HADİSE İYİ JÜRİ

Şarkı verdiği isimleri tek kelimeyle anlatılması istenen Sinan Akçıl şöyle açıklama yaptı :

Demet Akalın : En İyi Dost

İrem Derici : Çılgın

Mustafa Ceceli : Hacı :yirtildim: :yirtildim:

Ebru Gündeş : Güven

Hande Yener : İyi şarkıcı

Hadise : İyi Jüri

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ailesinden biri vardı

Hülya Açıkgöz

“HADİSE MELEK GİBİDİR”

Bulamazsın, dokunamazsın

Bendeki sana yabancı bir yürek

Meleğindim, kanadımı kırdın

Uçmuyor artık aşkınla o melek

Uçmaz artık...

Hande Yener : İyi şarkıcı

Ya ya ya ya sen çok bilen

Ya ya ya ya yalnız gezen

Ya ya ya ya ben her şeyindim ya?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

Tıpkı geçen sene olduğu gibi bu sene de en çok İrem Derici'nin adı geçiyormuş. Bu sefer Ceceli olmadan temsil edeceği söyleniyor ama. İngilizce ve Türkçe sözlere sahip, oryantal ezgilerle süslenmiş hareketli bir pop şarkısı hazırlamış.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tıpkı geçen sene olduğu gibi bu sene de en çok İrem Derici'nin adı geçiyormuş. Bu sefer Ceceli olmadan temsil edeceği söyleniyor ama. İngilizce ve Türkçe sözlere sahip, oryantal ezgilerle süslenmiş hareketli bir pop şarkısı hazırlamış.
Inanmistim.... yaraladi

SM-J530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sefer Ceceli olmadan temsil edeceği söyleniyor ama.

TRT tarafından davranışlarının Türk örf ve adetlerine uygun olmadığı gerekçesiyle veto yediğini duydum. Eurovision oryantal ve etnik şarkılara hasret kaldı yeter artık.

Çekildiğimizden bu yana farkında mısınız yarışma elitleşmeye başladı.

2013

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Norveç

2014

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Hollanda

2015

Gizlenmiş İçerik

Belçika

2017

Gizlenmiş İçerik

Belçika

Elit şarkılar, yüksek dereceler :evetevet:

Ama ben bu elitlikten çok sıkıldım. Türkiye'nin yarışmaya dönecek olması Eurovision'a özlenen o ruhu geri getirecektir bence.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...