İçeriğe atla

Avustralya 2018 : Jessica Mauboy - We Got Love

Uğur

PUANINIZ?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 327
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Yarışmaya ilgili oldukları ve özenli davrandıkları için, Avrupa Yayın Birliği katılımlarını onaylıyor.

20 yıldan uzun bir süredir yayımlıyorlar yarışmayı.

Bu mantıkla Kazakistan da 2030 yılında Eurovision'u yayınlayışının 20 küsuruncu senesinde yarışmada o zaman, harika!

:kudur:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Keşke Kazakistan da katılsa. Elimizdekilerden çok farklı bir lezzet katarlar yarışmaya.

:anlatabildimmi:

Avustralya'yla ''gerçekten'' bir alıp veremediğim yok fakat Avustralya'nın katılıp, Kazakistan'ın hala katılamamasına anlam veremiyorum. Avustralya da olsun, Kazakistan da, Lihtenştayn da vs.

Adamlar Türkvizyon için öyle bir ulusal final düzenlemişlerdi ki, İskandinav ulusal finalleri ayarındaydı resmen. Eurovision'a katılsalar yapabilecekleri Avustralya'nın çok daha ötesinde olabilir belki de. Seneye gelsinler artık yeter.

Bitsin bu ayrılık!

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nereden gelirse gelsin, isterse papua yeni gine yarışmak istesin, kapının açık olması gerek

:yok:

Buna katılmıyorum. 2015'te yarışmaya davet edildikleri açıklandığında, ''Umarım kalıcı olmazlar. Yoksa bu kural açığından faydalanıp gün gelir Kanada, Çin, hatta ABD yarışmaya katılmak isterse ne cevap verecekler'' demiştim.

Eğer düşünceleri bir Worldvision oluşturmaksa, onu bilemem tabii.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jüriler yalamayı bıraktı ya da bırakıyor galiba oylardan bunu anlıyoruz

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Halka kalsa zaten finale bile çıkamayacakmış. Avustralya 4 yıldır güldü eğlendi bence evine dönsün artık çekilsin.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:yok:

Buna katılmıyorum. 2015'te yarışmaya davet edildikleri açıklandığında, ''Umarım kalıcı olmazlar. Yoksa bu kural açığından faydalanıp gün gelir Kanada, Çin, hatta ABD yarışmaya katılmak isterse ne cevap verecekler'' demiştim.

Eğer düşünceleri bir Worldvision oluşturmaksa, onu bilemem tabii.

:anlatabildimmi:

bence hiçbir sıkıntı yok, ben bu konuda tutucu değilim hiç, isterse abd bile gelsin (amaaaan gerçi onlar gelmesi hile hurda bini bir para :cokkomik: )

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lihtenştayn

EBU ile 2019 için görüşüyorlardı. 300. kuruluş yıl dönümleriymiş sanırım. Gerekli ücretleri karşılayamıyorlarmış EBU'ya ama bu sefer ciddi ciddi uğraşacaklarmış. Lizbon'da seneye yarışmaya gelecekleri dedikodusu dönmüş. Ne kadar doğru, bilemeyeceğim.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

EBU ile 2019 için görüşüyorlardı. 300. kuruluş yıl dönümleriymiş sanırım. Gerekli ücretleri karşılayamıyorlarmış EBU'ya ama bu sefer ciddi ciddi uğraşacaklarmış. Lizbon'da seneye yarışmaya gelecekleri dedikodusu dönmüş. Ne kadar doğru, bilemeyeceğim.

Hadi inşallah. Merak ediyorum bu ülkelerin neler yapabileceklerini :nasilcikiyorum:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...