İçeriğe atla

Slovenya 2018 : Lea Sirk - Hvala, Ne!

Uğur

PUANINIZ?  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

İnsanlar ne kadar korkak olduğunu gördüğüne göre amacıma ulaştım demektir. İstediğin kadar yarışabilirsin artık BK ile.

Bence insanlar senin ne kadar saçmaladığını gördü. Önceki yorumlarına bir bak istersen. Ya da telegramda yazdıklarına

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 214
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

''Hadi bir iddia daha

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">'' yazdın, şimdi kalkıp sırf bir gecede BK'yı kazanıp, 2. gecede kaybetmemek adına; ''Ben şakadan yazdım, bak

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">'' koydum diyosun. Benim tanıdığım Reyiz lafının arkasında dururdu ama duramadı.

Kendine güvenmiyosan, iddiaya girelim dememelisin.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

''Hadi bir iddia daha

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">'' yazdın, şimdi kalkıp sırf bir gecede BK'yı kazanıp, 2. gecede kaybetmemek adına; ''Ben şakadan yazdım, bak

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">'' koydum diyosun. Benim tanıdığım Reyiz lafının arkasında dururdu ama duramadı.

Kendine güvenmiyosan, iddiaya girelim dememelisin.

Gaza geldim. Tamam hadi iddiaya girmeyelim.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İşte bu kadar :hahay:

Artık iddia iddia diye dolaşmazsın ortalıkta, bu sana ders olmuştur.

Olayın gerçeği şu :

UĞUR DÜN BELÇİKA FİNALE ÇIKAMADIĞI İÇİN OLAYIN FARKINDA DEĞİLDİ ►

190-200 ARASI YARIŞILACAĞI KESİNDİ ANCAK NASIL 199'DA BK İLE YARIŞABİLİRİM DEDİ ►

AKLINA DİREKT KARADAĞIN BİTİŞİNDE YARIŞILACAĞI GELDİ ►

BK'NİN REYİZE GİTMESİNİN BÜYÜK BİR OLAY OLACAĞINI DÜŞÜNDÜ ►

NASIL BUNDAN BİR ŞEKİLDE ÜLKEMİ GERİ ALIRIM DİYE DÜŞÜNDÜ ►

İLK ÖNCE YEM ATTIM ''İddiaya girelim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">'' İLE ►

REYİZİ GAZA GETİRİP NASIL ÜLKEMİ GERİ ALABİLİRİM DEDİ ►

DAHA SONRA BUNUN FAKİR EDEBİYATI YAPMAYA ÇALIŞTI ►

FORUM AHALİSİ YEMEDİ ►

TEKRAR FAKİR EDEBİYATI ►

DAHA SONRA OLACAKLAR

UĞUR ADMİNLİĞİ BIRAKACAĞINI SÖYLER ►

CEM UĞURU ADMİNLİĞE DÖNDÜRECEĞİNİ SÖYLER ►

UĞUR FORUMU KAPATACAĞINI SÖYLER ►

FORUM 1,5 SAAT KAPANIR ►

FORUM GERİ AÇILIR ►

REYİZ 190'DAN İTİBAREN İRLANDA İLE YARIŞIR.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstediğin kadar yarışabilirsin BK'yla dedim neyi yazıyosun hala. Bu millet gördü her şeyi apaçık.

Gizlenmiş İçerik

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstediğin kadar yarışabilirsin BK'yla dedim neyi yazıyosun hala. Bu millet gördü her şeyi apaçık.

Gizlenmiş İçerik

Aynen dün 1 saat öncesine kadar Erdoğan gibi biriyken birden bire Erkan Mumcuya döndün

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi dakika, reyize bk zaten 10 yarışmalığına verilmiyor mu, bu süre zarfında işletmeci reyiz, sahip uğur olmayacak mı, şarkı göndermek dışında ülke üzerine söz sahibi olması bence biraz fazla, o zaman tamamen ülkeyi vermeye yönelik girilseydi, başında bu konuşuldu mu, bilmiyorum, ya bu iddiaaları daha hukui bir zemine oturtmanız gerek

:felfecir:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bana Telegram'dan salak siktir amk

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20"> yazıp duruyor şu an sadece, hiçbir şey demiyorum :oyle:

Sonuna

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20"> koyduğuna göre şakadır herhalde :evetevet:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Tam bunu atıyordum, bir de sitenin üstünde ay çiçeği yağı reklamı çıktı. Tam oldu.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...