İçeriğe atla

Slovenya 2018 : Lea Sirk - Hvala, Ne!

Uğur

PUANINIZ?  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 214
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Eğer bu iddiayı kabul etseydin sana gönül rahatlığıyla hangi yarışma aralığını istiyorsan verecektim BK'yı. Ama kendin teklif edip, daha sonra iddiaya girmeye korktuğun için BK'yı vermiyorum sana. Çünkü korkak olabileceğini düşünmemiştim bu kadar.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer bu iddiayı kabul etseydin sana gönül rahatlığıyla hangi yarışma aralığını istiyorsan verecektim BK'yı. Ama kendin teklif edip, daha sonra iddiaya girmeye korktuğun için BK'yı vermiyorum sana. Çünkü korkak olabileceğini düşünmemiştim bu kadar.

Lan ne kadar komiksin, ben oradaki yoruma şaka oldugunu belirtmek için

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20"> bile yazdım mk .d Vermezsen verme senin nasıl biri olduğunu görür millet.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lan ne kadar komiksin, ben oradaki yoruma şaka oldugunu belirtmek için

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20"> bile yazdım mk .d Vermezsen verme senin nasıl biri olduğunu görür millet.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">

Herkese iddia iddia deyip, iddiaya girmeyi kabul eden insanlara sonra ''Ama ben iddiaya giremem'' dememeliydin bence.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese iddia iddia deyip, iddiaya girmeyi kabul eden insanlara sonra ''Ama ben iddiaya giremem'' dememeliydin bence.

Bende senin bu kadar ağlayabileceğini düşünmemiştim. İddia konusunda ben bastırmasaydım yine kimse iddiaya girmiyordu korkudan. Ama sen güzel bir cesaret örneği gösterdin. Dün tepki vermiyordun ama bu gece kafana dank etmiş olacak ki şimdi başladın saçma sapan yorumlara. Oradan şakasına iddiaya girelim yazdığımı kör olan biri bile görür.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende senin bu kadar ağlayabileceğini düşünmemiştim. İddia konusunda ben bastırmasaydım yine kimse iddiaya girmiyordu korkudan. Ama sen güzel bir cesaret örneği gösterdin. Dün tepki vermiyordun ama bu gece kafana dank etmiş olacak ki şimdi başladın saçma sapan yorumlara. Oradan şakasına iddiaya girelim yazdığımı kör olan biri bile görür.

İnsanlar ne kadar korkak olduğunu gördüğüne göre amacıma ulaştım demektir. İstediğin kadar yarışabilirsin artık BK ile.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...