İçeriğe atla

Slovenya 2018 : Lea Sirk - Hvala, Ne!

Uğur

PUANINIZ?  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 214
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Biz o kadar gömdük Slovenya'yı ama finale kalmasını isteyen ve finale kaldığı için sevinen çok kişi varmış

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biz o kadar gömdük Slovenya'yı

Çünkü müzik kulağımız var :evet:

Saçını iki yana savuranlara, ulusal final şovunun aynısını yapıp, arenayı azcık coşturdu diye kanmadık.

Litvanya 2014 tadında asla katlanamayacağım ve sürekli aynı tempoda tekrar eden, sinir bozucu bir şarkıya final şansı tanımadığım için pişman değilim.

Bunun jürilerin bize bir oyunu olduğunu düşünüyorum, sanmıyorum halkta finale kalabildiğini, bakalım.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence millet mağduru seviyor. Çoğu kişi kurgu olduğunu bile anlamayıp, yazık kızın şarkısını piç ettiler yarıda kesip - diyerek oylamış bile olabilir.

Finalde de aynısı olunca, Eurovision izleyicisi sonuncu sırasına alarak, bu kandırık mağduriyete en güzel cevabı verir.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence millet mağduru seviyor. Çoğu kişi kurgu olduğunu bile anlamayıp, yazık kızın şarkısını piç ettiler yarıda kesip - diyerek oylamış bile olabilir.

Finalde de aynısı olunca, Eurovision izleyicisi sonuncu sırasına alarak, bu kandırık mağduriyete en güzel cevabı verir.

Harbi bende ilk başta öyle zannettim ha. Dedim rezil oldular. Fakat yaptıkları başka şeymiş. Gerçi Sırbistan'ın şarkısı ile kıyaslandığında yine biraz daha iyiydi bu. Sırbistan neydi öyle ya.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...