İçeriğe atla

İsrail 2018 : Netta - Toy

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Yok onu Pride için Tel Aviv'de olacağını söyledi, siz de kutlama için orada olmalısınız gibisinden konuştu. LGBT den bahsediyordu çocuk zaten.

jüpiter tapınağı üzerine böyle asansör tabanlı teknolojili gümbür gümbür inlete inlete bir sahne yapılacak. böyle inliycek orası. ya da sana mı soracak nerede yapılacağını? ya da yapılmayacağını. ben istiyorum. jeruzalem de yapılacak! bunu yahudi olup olunmamasıyla bi alakası yok. alaka kurmaya da gerek yok. bunlar cidden ruh hastası. tahlile bilmem neye gerek yok.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

jüpiter tapınağı üzerine böyle asansör tabanlı teknolojili gümbür gümbür inlete inlete bir sahne yapılacak. böyle inliycek orası. ya da sana mı soracak nerede yapılacağını? ya da yapılmayacağını. ben istiyorum. jeruzalem de yapılacak! bunu yahudi olup olunmamasıyla bi alakası yok. alaka kurmaya da gerek yok. bunlar cidden ruh hastası. tahlile bilmem neye gerek yok.

Neyin atarıydı bu ben anlamadım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Neyin atarıydı bu ben anlamadım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

ilk önce nerede yapılıp yapılmayacağının taraflaştırılması bir atar onun açıklanması lazım. ya da gasteye manşet aranıyor heralde. garip yani. size mi soracaklar nerede yapılacağını,

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilk önce nerede yapılıp yapılmayacağının taraflaştırılması bir atar onun açıklanması lazım. ya da gasteye manşet aranıyor heralde. garip yani. size mi soracaklar nerede yapılacağını,

Neler demişler ki gazetelerde ben hiç bakmadım Jerusalem'e laf söylemişlerdir gerçi ne olacak.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

al bak türkiye'den yayın yapan bir gazeteden 2019 yılında eurovisionun israilin neresinde yapılacağına dair manşet

Gizlenmiş İçerik

Türkiye'de yayın yapan bir ibrani gazetesi yalnız bu. Yani anti bir şey söylemesi gibi bir durum söz konusu değil

Gizlenmiş İçerik

Türkiye'de ki diğer gazetelerde eurovisiondan hiç haber yok birkaçında surie'nin yaşadığı talihsiz olay yazıyor.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye'de yayın yapan bir ibrani gazetesi yalnız bu. Yani anti bir şey söylemesi gibi bir durum söz konusu değil

Gizlenmiş İçerik

Türkiye'de ki diğer gazetelerde eurovisiondan hiç haber yok birkaçında surie'nin yaşadığı talihsiz olay yazıyor.

kim kötü bir şey söyleyecek, niye söyleyecek?

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...