İçeriğe atla

İsrail 2018 : Netta - Toy

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Tehlikeli bir bölgede yarışmanın düzenlenmesine izin vermez EBU. Ki bu sahneye atlamalar, yarışmaya müdahelelerin arttığı bu dönemde. Çok kasmayın bence bu konuda.

ki eski kudüste yapmak isteseler, filistin birleşmiş milletler yoluyla önünü tıkayabilir, uğraşırlarsa tabii, bu gay cennetini kudüse nasıl taşıyacaklar ben çok merak ediyorum seneye

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarı final gecesi açıkçası performansını beğenmemiştim zaten yazmıştım baya da eleştirmiştim ama bugün gerçekten daha iyi bir performans vardı. Halkta 1. olacağı belliydi de jüri de geriler de kalabilir diye düşünüyordum. Sonuç olarak kazandılar ve bende avatarımı İsrail bayrağına dönüştürmüş oldum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hemen profil fotoğrafı İsrail bayrağı olmuş bakıyorum @Tolga :hahay:
Bükemediğin eli öpeceksin

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">
  • Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bükemediğin eli öpeceksin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

:oyle:

-Buraya Mauboy'un Julia Samoylova'yı elinden öptüğü gif gelecek-

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzel cevap verdi salvoya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sleep@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...