İçeriğe atla

Estonya 2018 : Elina Nechayeva - La Forza

Uğur

PUANINIZ?  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 320
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

bu sarkiyi gecen bir performans

Sahne performansını sadece sese endekslemek doğru değil. Yoksa bildiğin üç dakika boyunca dikilip, kolunu bir oraya bir buraya sallıyor sadece. Başka bir oyunu yok. Zaten bu şarkıyı sıkıcı bir şekilde sunmamak için aylardır projeksiyon cihazına bütçe çıkarmaya uğraştılar.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kaç kere dedim, bu kadının sesi iyi değil, tekniği iyi olabilir :tamamolur: ama sesi katiyen iyi değil, :oyle: şarkı zaten şarkı değil arya gibi, aryaları da librettodan ayırıp dinlemeyi pek seven bir insan değilimdir, bütünlemesine bir eserin bir parçasını alıp sahnelemiş gibi, yani sadece performans, tekrar diyorum hiç özgün değil :evet: sözleri de bilene çok basit, kalbürüstü bir çalışma bence, halktan çok destek alacaktır, fakat jüri opera tarzlı şarkıları pek sevmiyor gibi

(gerçi bu opera tarzlı değil direkt opera :anlatabildimmi:)

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kaç kere dedim, bu kadının sesi iyi değil, tekniği iyi olabilir :tamamolur: ama sesi katiyen iyi değil, :oyle: şarkı zaten şarkı değil arya gibi, aryaları da librettodan ayırıp dinlemeyi pek seven bir insan değilimdir, bütünlemesine bir eserin bir parçasını alıp sahnelemiş gibi, yani sadece performans, tekrar diyorum hiç özgün değil :evet: sözleri de bilene çok basit, kalbürüstü bir çalışma bence, halktan çok destek alacaktır, fakat jüri opera tarzlı şarkıları pek sevmiyor gibi

Türkçe yama ne zaman gelir?

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkçe yama ne zaman gelir?

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaç kere dedim, bu kadının sesi iyi değil, tekniği iyi olabilir :tamamolur: ama sesi ASLA iyi değil, :oyle: şarkı zaten şarkı değil opera eserinde, solistlerden birinin orkestra eşliğinde söylediği bir parça gibi, opera eserinde, solistlerden birinin orkestra eşliğinde söylediği parçaları da opera, operet, oratoryo, bale, müzikal, mask gibi müziksel sahne eserlerinin metninden ayırıp dinlemeyi pek seven bir insan değilimdir, bütünlemesine bir eserin bir parçasını alıp sahnelemiş gibi, yani sadece performans, tekrar diyorum hiç özgün değil :evet: sözleri de bilene çok basit, kalbürüstü bir çalışma bence, halktan çok destek alacaktır, fakat jüri opera tarzlı şarkıları pek sevmiyor gibi

oldu mu?

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...