İçeriğe atla

Bulgaristan 2018 : Equinox - Bones

Uğur

PUANINIZ?  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 299
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

3. isim Georgi Simeonov diyorlar şimdi de.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

yorulmasaymış o kadar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[video=youtube;lJVH-7XV3zE]

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hangi seneydi hatrlamıyom 2014 mü Ermenistan projesi gibi olmuş tabi ama ana fikiir başka

2015 Ermenistan evet. Sadece Eurovision için oluşturulan, geçmişi olmayan, geleceği de olmayacak süpergrupların katılımlarını pek sevemedim şimdiye kadar. Umarım Bulgaristan iyi bir şarkı hazırlamıştır bu sene de. İki sene boyunca beklenti çok arttı kendilerinden. Boş çıkmaz inşallah.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kız uğur bağır hemen FAVORİMMMMMMMMMMM MUHTEŞEM diye

Gizlenmiş İçerik

yarına hazırlık

Sanmıyorum Belçika'ın üstüne çıkabilecek şarkı gelsin Bulgaristan'ın süpergrubundan. Ama bakalım, hayırlısı.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bulgaristan geçen seneki gibi bekletiyur, söz yayınlıyur en son da bomba gibi bi şarkı yayınlıyur :tabitabi:

Bu sene de öyle mi olcak bakalım :gorusucez:

Ama nedense bana patlicakmış gibi geliyo :oyle:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...