İçeriğe atla

Hande'ye Niyet, Aygüne Kısmet

Mustafa

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Kapağı beğenmedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allah'ım sen Hande Yener'i Eurovision'dan uzak tut yarabbim. Amin.

Hadi be, Sinan'la araları açıldı zaten. Önümüzdeki albümde 10'da 10 yapmıcak Sinan'la.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allah'ım sen Hande Yener'i Eurovision'dan uzak tut yarabbim. Amin.

Hadi be, Sinan'la araları açıldı zaten. Önümüzdeki albümde 10'da 10 yapmıcak Sinan'la.

Gizlenmiş İçerik

yok radyo da dinlemiştim sinanı geçen haftalarda 10 da 10 geliyo yine hande albümü sinandan

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yok radyo da dinlemiştim sinanı geçen haftalarda 10 da 10 geliyo yine hande albümü sinandan

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Allah belasını vermesin, bitti Hande benim için artık puuuuuuuuuu. Ben de ne güzel artık konserlerine çıkarmıyo, birlikte takılmıyolar pek diye umutlanıyodum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Garip bisey, Turkiyede kalkip kimse Azerice sarki soylemez mesela

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...