İçeriğe atla

Geyik 2017

Cem

Pinlenen İletiler

yayın bitti mi? Bir ara diktatör bir adam vardı biz çıktık da

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Sen o imzayı koyabilir miydin :sensanki:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Sen o imzayı koyabilir miydin :sensanki:

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkılara gelen yorumlara bakıyorum da, Troliçe birinci olmaya çalışıyor sanırım . Herkesi yalamış yine.

:anirdim:

neeeeeeeee

kız şarkıları çok beğendim ben bu yarışma

beğenmediğime de beğenmedim yazdım. rusya ve isveç'e beğenmedim yazmak göt ister pardon daaaa asdslfrgthyuıoıguh

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sabahtan beri kafama bi konu takıldı :baksimdi:

Çıldırıciğim :baksimdi:

Bu musti beni aldatıyur mu :biktim:

Gizlenmiş İçerik

@Mustafa @Züreyfa @Troliçe

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ahahah

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ppilot amirle ilşkmiz var full gizliyiz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Cem Hemmen bütün sosyal medya şifrelerini alıyorsun :arkamdankonusmussun

Bütüüüüüün mesajlarını okuyorsun :icimegir:

Takip ettiği/arkadaş olduğu bir tane bile erkek/kadın bırakmıyorsun :kabuletmiyorum:

Sadece çiçekli böcekli doğa hesaplarını ve kedili köpekli hayvanat hesaplarını takip edebilir :bibak:

Zaman kötü :yalansoyluyosun:

Şimdi yanlış anlama, benim Mustafa'ya ve ilişkinize güvenim tamam :dogru:

Ama ne insanlar var, neler neler yapıyorlar insanın aklını çelmek için :hayiroyledegil:

İnsanın zayıf bir anına falan gelir maazallah :sensanki:

Önlemini almak lazım :bitti:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Züreyfa :dogru:

Çok doğru söylüyosun :biktim:

Sonuçta bu devirde eş kolay bulunmuyo buldun mu bağlican kendine iyice :felfecir:

İyi ki senin gibi doğruları haykıran bi arkadaşım var :cindurttu:

Sağolasın :nasilcikiyorum:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kızım ayarlarım ben sana onu hiç dert edinme ama kriterleri var öncelikle hosts olman lazım bir an önce ucus firması bul kendine

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur locked this konu
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...