İçeriğe atla

Geyik 2017

Cem

Pinlenen İletiler

takipledim dost

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> hadi ben kaçar dus alıp çıkıcam Talatpaşa 2M sayımı var geldiğimde TŞY oylaması başlamıs olsun

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hiç bir insan kulu yine benim dediklerimi takmadı. Getirmeyin dedim, getirdiniz. Bak gördünüz olanları. Volkan Güven yine haklı çıktı. Nasıl ileri görüşlü bir insanım yaaa. Medyum olcam ben. Neyse darısı öbürünün başına amiiiin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hiç bir insan kulu yine benim dediklerimi takmadı. Getirmeyin dedim, getirdiniz. Bak gördünüz olanları. Volkan Güven yine haklı çıktı. Nasıl ileri görüşlü bir insanım yaaa. Medyum olcam ben. Neyse darısı öbürünün başına amiiiin

İsrail finale çıkar diyorum ben

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence bu yorumu böyle yıldızlayıp falan bişeyler yapıp siteye bi üye gelmeden önce okuyun sonra Volkan Güveni dinlemiyorsunuz kavga çıkıyor olan Belçikaya oluyor yazık garibime

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

zedd yollarsam topa tutulur muyum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

:dogru:

ETYB üyeliğinin düşürülmesi yasa tasarısını sunarım meclise :ifrit:

:ahaha:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ama pek bilinmeyen bi şarkısını

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ulusal finale koysam.

Tamam tamam kuralın suyunu cıkarmamak lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur locked this konu
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...