İçeriğe atla

Covertime : Neler Yapabiliriz?

Uğur

Pinlenen İletiler

Dediğim şeyin ısrar ediyorum Covertime mı time star formatında konseptli yapalım her hafta kişi korumaya bir kişide elensin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Katiliyorum iste bir hafta eurovisionun akustik sarkilari bi hafta balladlar tarzinda olabilir covertime

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 109
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Dediğim şeyin ısrar ediyorum Covertime mı time star formatında konseptli yapalım her hafta kişi korumaya bir kişide elensin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Katiliyorum iste bir hafta eurovisionun akustik sarkilari bi hafta balladlar tarzinda olabilir covertime

Bence olabilitesi şu aşamada yok. Katılım devamlılığı olmaz bence Covertime için birkaç devamlı üye daha bulundu Idol yada The Voice tarzında bir yarışma neden olmasın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İmkansız Covertime'ın haftalık Timestar gibi yürümesi. Forumda iki kez ''Eurovision Time Idol'' ve ''The Voice of Eurovision Time'' adında denendi. Site Arşivi'nde yer almakta, bakabilirsiniz.

İnsanları tek bir yarışma altında toplamak; kayıtları almak bile ne kadar uzun zaman alıyor ki düşünün böyle bir yarışmaya devamlı katılım sağlayacak; her hafta bir kaydını gönderecek üye bulalım. Mümkün değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. Düzenleyecek adam bulmak lazım.

2. Solist lazım.

3. Şarkı sözü yazarı lazım.

4. 2. ve 3. maddelerde istenilenlerden en az 3 - 4 farklı kişi bulmak lazım.

5. Recap yapacak bulmak lazım.

6. İstanbul'dan gitmek lazım, Şangay Mangay lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...