İçeriğe atla

Eurovision 2017 ''Celebrate Diversity''

Uğur

Pinlenen İletiler

geçen sene izledim finali gayet güzeldi

2009 2010 da heyecanlıydı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

aradaki izlememiş olmam rezil seneler olduğu gerçeğini değiştirmiyor

ayrıca 2015in finalini izlemiştim gayet eurovision gibi eurovisiondu

Bir daha izle 2015'i o zaman. Görürsün belki bu sefer ne boktan bir organizasyon olduğunu. Kameralar sahneye çıkamıyor, sahneden inemiyordu rahatlıkla. 30 saniye Trjnsjkndjs ile göz göze bakışmak zorunda kaldık. Oylama hatalarla dolu idi. Sunucular felaket. Açılış kimsenin umrunda olmayan bir rapçiyle yapıldı. Ohoooo

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 859
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

neresi başarılı yaa

güvenlik zafiyeti vardı başlı başına skandal çocuk geldi jamala şarkı söylerken kıçını açtı

sunucular ezberden okuyordu çok itici duruyorlardı

greenroom hele beyin felciydi eskiden keyif alırdım bu sene üff bitse de gitsek dedim

açılış şovu diye bi şey yoktu en azından bi hareketlendirin eurovision başlıyor anlayalım ama yok

sahne de kötüydü ben bu seneyi beğenmedim

ayrıca estonyanın şarkısında mikrofon sıkıntısı yaşandı ben bunu ilk kez gördüm escde?

keza yarı finallerde de hatalar çok olmuş

hiç festival havasında eurovision coşkusunda değildi

bi bayıktı

sevmedim. nokta.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu açıdan katılıyorum. Sunucular 2011 ve 2009 ayarındaydı. Ha 2009 yarı final sunucuları kadar rezil değildi, ona da şükür. Doğu ülkeleri sunucu çıkaramıyor ama nedense hiç.

2011 yerine 2012 demek istedin sanırım. 2011'de Stefan ve Anke iyiydi be. Oylama sırasında hiç takılmadı bu sene sunucular, bence olumlu. Fakat metin yazarının da etkisi büyüktür, espiriler çok gereksiz ve kağıttan okunma gibiydi. O açıdan acayip zayıflardı. Tek olumlu yönleri oylamayı düzgün yönetebildiler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

güvenlik zafiyeti vardı başlı başına skandal çocuk geldi jamala şarkı söylerken kıçını açtı

Bu gibi durumları canlı yayında kontrol etmek zordur. Sahnenin etrafına güvenlik görevlilerini dikemeyeceğine göre? Yine de en hızlı şekilde müdahale edildi bence, ne olup olmadığını anlayamadan indirildi sahneden aşağı o kişi. Güvenlik zaafiyeti olmaması için ayrıca arena dışında da önemler aldı Ukrayna hükümeti bu sene. 2 hafta boyunca arena ve Kiev etrafında uçuşlar falan yasaklandı, o derece. Benzer bir durum 2010'da İspanya'nın performansı sırasında da yaşanmıştı, hatta ona daha geç müdahale edilmişti. İnsanlar şovun bir parçası olduğunu sanmıştı hatta.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

neresi başarılı yaa

sunucular ezberden okuyordu çok itici duruyorlardı

greenroom hele beyin felciydi eskiden keyif alırdım bu sene üff bitse de gitsek dedim

açılış şovu diye bi şey yoktu en azından bi hareketlendirin eurovision başlıyor anlayalım ama yok

sahne de kötüydü ben bu seneyi beğenmedim

ayrıca estonyanın şarkısında mikrofon sıkıntısı yaşandı ben bunu ilk kez gördüm escde?

keza yarı finallerde de hatalar çok olmuş

hiç festival havasında eurovision coşkusunda değildi

bi bayıktı

sevmedim. nokta.

Güvenlik olayından kaçış yok. Araya tel gibi bir şey koyduklarında çirkin duruyor.

Sunucular rezildi.

Greenroom her zaman rezildi. Bir tek Danimarka'daki greenroom olayları hoştu ama onun da devamını getirmediler nedense.

Açılış şovu yapmıyorlar artıki İsveç'e teşekkür et. 2013'te bu bayrak törenini getirdiler, şimdi her sene her sene.

Sahne kötüydü ama kimse 2013 ya da 2015 sahneleri kadar kötü olduğunu söylemesin. YALLAH

Bu tarz teknik sıkıntılar yaşanabiliyor. 2012'de yarı finalde Romanya'nın kulaklığını açmamışlardı. 2015'te Gürcistan'ın tamamen "her yere duman basalım" üzerine kurulu performansında duman makinelerini çalıştırmamışlardı. Ülkeler itiraz ederse, performanslarını tekrarlayabiliyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2011 yerine 2012 demek istedin sanırım. 2011'de Stefan ve Anke iyiydi be. Oylama sırasında hiç takılmadı bu sene sunucular, bence olumlu. Fakat metin yazarının da etkisi büyüktür, espiriler çok gereksiz ve kağıttan okunma gibiydi. O açıdan acayip zayıflardı. Tek olumlu yönleri oylamayı düzgün yönetebildiler.

2012 o, 2012. Sırf 2011'in açılışı için bile sevilir o sunucular.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanırım en mutlu ESC seyircisi benim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Ne bu zamana kadar bi sahneye dikkat ettim :plan:

ne de kameranın 32 dereceyle mi 67 dereceyle mi çekim yaptığına :ahaha:

şarkıyı nasıl söylüyo ve şovu nasıl buna bakıyorum bi tek :yalansoyluyosun:

Bu sene de organizasyon iyidi ama şarkıları hiç beğenmedim :felfecir:

Uğur oylamada sıkıntı yaşanmadı demiş de oylama mı bıraktılar :samar:

her güzel şeyi elimizden aldılar resmen millet 12 puanını sıçıp gidiyo, en heyecanlı yer oylama halbuse :kahroluyorum:

hele hele halk oylarını patırt diye açıklamaları koca bi rezalet ya bari dediğin gibi görsel efektle ve daha anlaşılır açıklasınlar :katiyen:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hele hele halk oylarını patırt diye açıklamaları koca bi rezalet ya bari dediğin gibi görsel efektle ve daha anlaşılır açıklasınlar

İşte bunu ben de dedim :yapmaya:

Pat küt girişiyolar hemen :katiyen:

her güzel şeyi elimizden aldılar resmen millet 12 puanını sıçıp gidiyo, en heyecanlı yer oylama halbuse

Keşke tam tersi olsa halk oylarını önce alsak :icimegir:

Sonra jüri oyları toplama eklense :bedenimegir:

Tabii bu riski almaz EBU, jüri oylarıyla birinci değiştirdiğinden :lutfettin:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir daha izle 2015'i o zaman. Görürsün belki bu sefer ne boktan bir organizasyon olduğunu. Kameralar sahneye çıkamıyor, sahneden inemiyordu rahatlıkla. 30 saniye Trjnsjkndjs ile göz göze bakışmak zorunda kaldık. Oylama hatalarla dolu idi. Sunucular felaket. Açılış kimsenin umrunda olmayan bir rapçiyle yapıldı. Ohoooo

2015 berbattı sunucular böyle ölü gibi bakıyordu birden kamera sunuculara dönüyordu napçaklarını şaşırıyorlardı reji hep ordan oraya zıplıyordu hiç bişi anlamamıştım insanların konuşmaları yarıda kesiliyordu koskoca Avusturya yani bunları Ukrayna yapsa anlardım abv

Herkes bitsede eve gidip uyusak havasındaydı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi de Cem, sahne ve kamera açısı demek görsel anlamda ortaya konulan performans demek. Görsellik de önemli değil mi bir TV programı için?

Tamam da öyle bi eleştiriyosunuz ki sanki sahnede sanatçıyı hiç göstermiyolarmış gibi :ahaha:

Yani beni rahatsız eden bi şey olmuyo belki dikkat etmiyorum :dogru:

2015'i beğenen şunu izlesin :ifrit:

Bir şarkı kamera açılarıyla nasıl katledilir? :nededimben:

Hadi diyelim ki öyle. bu şarkıcıya ve ekibine yapılacak olan çekim gösterilmedi mi? Provalar niçin yapılıyo? Kimse dikkat etmedi mi? :cindurttu:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...