İçeriğe atla

Eurovision 2017 ''Celebrate Diversity''

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 859
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Rusya giderken 20 milyon insanı da yanında götürmüş demek ki. Final ev sahibi Ukrayna'da sadece %18,8 share alırken, temsilcisi finale kalamayan İzlanda'da %98 share almış.

İzlanda'da zaten 5 kişi yaşıyor:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Svala :bibak:

Svala'nın babası oyları sunan adam

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Annesi :sizesoruyorum:

başbakan :nasilcikiyorum:

ulaş :herhalde:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra...
Bahar şenliğinde idim, yarışmayı yeni izleyebildim ve yorumlarımı yazıyorum.

Eurovision 2017, sonuçlar anlamında İlk iki hariç rezalet bir organizasyon olmuştur. Tek sevindiğim nokta Avustralya'nın halkta sondan 2. ve Avusturyanın 0 puan ile sonuncu olması.

Portekiz; Birinci olacaklarını son bir haftadır söylüyor idim. Bunda yarı finaldeki performansı ve İtalya'nın beklenenin altındaki performansı etkili oldu.

Bulgaristan; Herhangi bir sene yarışsa kesin birinciydi. En büyük şanssızlığı Portekiz ile aynı seneye denk gelmesi.

Moldova; Şarkıyı seviyorum fakat, resmen abartıdan başka bir şey değil ve sonuçları çok komik.

Belçika; O performans ile bu derece helal olsun.

İsveç; İsveç isen buralarda derecen hazır. Rezalet.

İtalya; Resmen dalga geçtiler. Bir 14 sene daha katılmasınlar mümkünse. Juri desen bok, halk desen ondan bok.

Avustralya; Allah belanızı versin ya. Yarışmadan soğudum valla. İğrenç bir şarkı ile ilk 10 yine. Halkta çok güzel çakıldılar ama.

Azerbaycan; İsveç gönderse 3. olurdu.

Birleşik Krallık; ülke yüzünden kaybeden bir şarkı.

Tek sevindiğim şey Portekiz'in kazanması oldu. İlk defa bir ESC'yi heyecansız izledim. Seneye daha umutla bakıyorum. Herkese iyi geceler, ayrıntıları ile yarın konuşuruz.

Mükemmel yorumlar

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu sene nerede buluşucaz diyip buluşmuyoruz?

+ Semih & Gencay

Öptüm Reyizcim en özel yerinden

Gizlenmiş İçerik

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...