İçeriğe atla

Fransa 2017 : Alma - Requiem

Uğur

Puanınız?  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 255
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

italyaya rakip olacaksa bence tek rakip fransa şu anda

:ahaha:

Arka planı hoş duruyor. Vokalleri daha iyi ama kendine güvenli falan çıkmıyor hala. Elbisesi yüzünden arka planda kayboluyor. En sıkıntılı yanı ise hareketlerinin zorlama görünmesi. Amir'de de aynı sıkıntı vardı geçen sene ilk provada ama çözmüştü sonradan. Elini kolunu kaldırıp bir şeyler yapıyor ama sanki birisi zorla yaptırıyor gibi. Salvador ya da Francesco gibi bir sahne ışığı yok bu kızın. Tecrübesi de kısıtlı olduğundan eli ayağına dolaşıyor gibi biraz. Keşke daha çok prova etseydi o hareketleri de.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:ahaha:

Arka planı hoş duruyor. Vokalleri daha iyi ama kendine güvenli falan çıkmıyor hala. Elbisesi yüzünden arka planda kayboluyor. En sıkıntılı yanı ise hareketlerinin zorlama görünmesi. Amir'de de aynı sıkıntı vardı geçen sene ilk provada ama çözmüştü sonradan. Elini kolunu kaldırıp bir şeyler yapıyor ama sanki birisi zorla yaptırıyor gibi. Salvador ya da Francesco gibi bir sahne ışığı yok bu kızın. Tecrübesi de kısıtlı olduğundan eli ayağına dolaşıyor gibi biraz. Keşke daha çok prova etseydi o hareketleri de.

:arkamdankonusmussun zaten çok vamp veya ilgi çekici bi karakteri yok, sade ve duru bir kadın profili çiziyor.

:oylariniyolla: herkesi coşturmasını beklemiyorum ben bu duruluğu ile bir şeyler yaparsa yapar.

:dogru: kamera açaları vs onu toparlamış gibi geldi bana en azından tv izleyicisi için

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En ketum yarışmacılardan biriymiş basın toplantılarında falan kimsenin yüzüne bakmıyomuş :degil:

Bir Zöe daha gelmez Eurovision'a :ahaha:

Bir şarkının içine nasıl edilir'in en iyi örneği bu sene Fransa'dır bence :ifrit:

Bu kızın azıcık sahne duruşu olsa ve şarkıyı azıcık coşkulu okuyabilse idi :plan:

Çok daha iyi olabilirdi :dogru:

Ukrayna ulusal finalindeki ilk haline göre :oylariniyolla:

Şu an gerçekten çok iyi :nasilcikiyorum:

Fakat hala yetersiz :kesinoyledir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...