İçeriğe atla

Sinan Akçıl - KARNAVAL

Mustafa

Pinlenen İletiler

Sinan akcil yeni albumu KARNAVAL 19 nisan persembe tum muzik marketlerde

Ünlü şarkıcı ve besteci Sinan Akçıl yeni albümü için heyecan dolu açıklamalarda bulundu.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Şarkıcı Sinan Akçıl yeni albümü için çok heyecanlı ve Twitter'da albümünde yer alan şarkıların sözlerini hayranlarıyla paylaşıyor. Sinan Akçıl'ın yeni albümü 19 Nisan'da müzik marketlerde yerini alacak. Hayranlarının şimdiden ilgi göstermeye başladığı albüm bu yaza damga vuracak gözüküyor.

İsmi Açıklanan Şarkılar

Küfür

Bize Her Yer Cennet

Alışkanlık

Küfür

Hoppala

Fark Atıyor (Çıkış Parçası)

Albüm Radyo Tanıtım Tarihleri

24 Nisan Salı - Süper FM

26 Nisan Perşembe - Kral Pop Tv, Kral Pop Radyo (Gebze)

30 Nisan Pazartesi Saat 14.00 - Show Radyo

1 Mayıs Salı Saat 15.00 - Kanaltürk Radyo

1 Mayıs Salı Saat 17.00 - İstanbul FM

2 Mayis Çarsamba Saat 14.00 - Radyo Viva:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İşte yeni albümün çıkış şarkısı "FARK ATIYOR"

Oldu oldu olamadı.

Bir dakika duramadı.

Bizdeki aşk rüzgârıyla uçtu

Kimse kalmadı.

Tabii ki böyle olmasında

Senin gözlerinden pay var.

Korkma ben'le yükselmekten

Hiç yıkılmaz bu dağlar.

Seni gören kalp "tak tak" atıyor.

Kafada şimşek "çak çak" çakıyor.

Ha bir de gördüm aşkların çoğunu;

Bizdeki herkese "fark fark" atıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sinan Akçıl Karnaval için Hazır!

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Lord Sinan Akçıl'ın yeni albümü 19 Nisan'da

Ünlü sanatçı Sinan Akçıl Poll Production Polat Yağcı prodüktörlüğünde 19 Nisan 2012 Perşembe günü Türkiye ve Balkan ülkelerinde müzik marketlerde yerini alacak olan söz ve müzikleri kendisine ait olan 8 şarkılık solo albümü “Karnaval “ için Lord imajı ile ünlü fotoğrafçı Deniz Özgün’ün objektifine poz verdi.

Magazinci'de yer alan habere göre çekimlerde Karnaval albümünün müzik zenginliği iki modelin farklı styling çalışması ile vurgulanırken, solo albümünün gücü ise elinde tuttuğu asa ile simgeleştirilen Akçıl albümün çıkış parçası “Fark Atıyor“ şarkısını müzik severlerin beğenisine sunuyor.

Lord fotoğraflarının fikir danışmanlığını Selim Akar yaparken tüm şarkıların aranjelerini Volga Tamöz yaptı.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fark Atıyor'un sözlerini Para Veriyor'a benzettim, beste de onun gibiyse güzel demek ki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

SİNAN AKÇIL’IN YENİ ALBÜMÜ “KARNAVAL” 19 NİSAN PERŞEMBE GÜNÜ TÜM MÜZİK MARKETLERDE

POP MÜZİĞİN LORDU SİNAN AKÇIL KARNAVAL İÇİN START VERDİ

Ünlü sanatçı Sinan Akçıl’ın yeni solo albümü “KARNAVAL” Poll Production, Polat Yağcı prodüktörlüğünde 19 Nisan’da çıkıyor! Türkiye ve Balkan ülkelerinde piyasaya çıkacak albüm, 8 şarkı ve 6 remix’ten oluşuyor. Albümdeki tüm şarkıların sözleri Sinan Akçıl’a ait olup 6 şarkının müziği kendi imzasını taşıyor. “Terk Ediyorum (Küfür)” isimli şarkının müziği Sinan Akçıl - Volga Tamöz’e, Fark Atıyor adlı parçanın müziği ise Sinan Akçıl -Tamım Gallal’a ait olup 8 şarkılık “Karnaval” albümünde sırasıyla; Fark Atıyor, Hoppala, Terk Ediyorum (Küfür), Öylesine, Bize Her Yer Cennet, Alışkanlık, Sonuna Kadar, Seven Biri adlı şarkılar ve 6 şarkının remix versiyonları yer alıyor.

Dinamik şarkıları ve çıkış parçası “Fark Atıyor”la yaza damgasını vurmaya hazırlanan Akçıl, “Karnaval” albümü için Türkiye’nin en iyi 6 dj’ini bir araya getirdi. Albümdeki 6 remix, Suat Ateşdağlı, Kaan Gökman, Burak Yeter, Cihat Uğurel, Yalçın Aşan ve Mustafa Yıldırım imzasını taşıyor.Albümün aranjörlüğünü Volga Tamöz yaptı.

Karnaval albümünün fotoğrafları için çok konuşulacak “Lord İmajı” ile Selim Akar’ın marka ve fikir danışmanlığında ünlü fotoğrafçı Deniz Özgün’ün objektifine poz verdi.

Albümdeki Eserler:

Fark Atıyor

Söz: Sinan Akçil - Müzik: Sinan Akçil - Tamım Gallal

Hoppala

Söz: Sinan Akçil - Müzik: Sinan Akçil

TerkEdiyorum (Küfür)

Söz: Sinan Akçil - Müzik: Sinan Akçil - Volga Tamöz

Öylesine

Bize Her Yer Cennet

Alışkanlık

Sonuna Kadar

Seven Biri

Fark Atıyor (Cihat Uğurel Remix)

Terkediyorum (Kaan Gökman Remix)

Öylesine (Mustafa Yıldırım Remix)

Fark Atıyor (Yalçın Aşan Remix)

Terkediyorum (Suat Ateşdağlı Remix)

Fark Atıyor (Burak Yeter Remix)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Albüm Çıktı Bu Linkten İndirebilir Dinleyebilirsin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Link kırılmış bir indiremedim albümü merak ediyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ''Fark Atıyor''u sabah yüklemişti Sinan kendi YouTube hesabına ben izledim sonra kaldırıldı, çok iyi değildi o şarkı diğerlerini dinleyemedim daha

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

LİNK DÜZELTİLDİ

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

:okeyto:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türk popu bu zulmü hak etmiyor.

Gizlenmiş İçerik

hüe

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yani, Sin Fang'ta da çok bi ses yok, ama Sinan'dan kat kat iyi yapıyo bu işi. İzlanda mayası mıdır nedir, Odin'in özel bir hediyesi midir.

Gizlenmiş İçerik

Şarkılarına gurban.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Albümü baştan sona dinledim. Kendimi sevmeye zorladım, sevemedim. Kafam güzelken dinleyebilirim anca, normal zamanda açıp dinlemem zor.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...