İçeriğe atla

Geyik 2016

Cem

Pinlenen İletiler

Sitenin anasayfasinda simdi gezdim bravo ya letonya roportaji falan cok guzel olmus, boyle bir siteye uye oldugum icin kendimi tekrar sansli hissettim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ETSC kaldığı yerden devam edecek. @Volkan ilgilenecek yarışmanın recapleriyle.

TŞY recaplerimizi @elayz hazırlayacak.

Timestar'ın 6. sezonu nihayet başlayacak. @Volkan düzenleyecek.

Bu hafta içinde ''Türkiye'nin Anketi''ne başlayacağız ve Eurovision birincimizi seçeceğiz. @Volkan recap çalışmlarını yürütecek.

Oh be, foruma hayat geldi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Belarus Ogae

Gizlenmiş İçerik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bizim site duruken başka siteden okuyorun, yetmiyo bi de ordan paylaşıyosun -,- Yakıştıramadım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizde paylaşıldıgını görmediğim için burda paylaştım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.eurovisiontime.com/

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o değilde eskiden ulusal finaller için ne grafikler denemişim

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...