Eurovision Provaları Başladı

Eurovision şarkılarının tamamının belli olmasından sonra, temsilciler Eurovision partileri başlamadan, provalarını tamamlamayı hedefliyor.

Michela meşgul

Malta temsilcisi Michela, provaları sebebiyle Eurovision konserlerine katılmaktan vazgeçti. Buraya tıklayarak bu konudaki haberimizi okuyabilirsiniz.

Sacha geri döndü

Fuego, Euphoria gibi şarkıların sahnelemelerini yaparak, Eurovision camiasına nam salan Sacha Jean Baptiste, bu sene 2 ülkeyle çalışacak. Bunlardan ilki İsviçre. Hareketli şarkısıyla bahislerde üçüncülüğe kadar yükselen Luca Hanni, Sacha ile çalışmalarının ilk aşamasını tamamladı. Dans geçmişi de olan Luca’dan güçlü bir performans bekleniyor.

İsviçre’deki provaları tamamlayan Sacha, Yunanistan’a uçtu. Ünlü koreograf, geçtiğimiz 3 senede olduğu gibi, bu sene de Kıbrıs’la çalışacak. Bakalım Replay’in performansı da, bir Fuego etkisi yaratacak mı?

Sergey ekibine sadık

2016’da ortaya koyduğu sahne şovuyla akıllara kazınan Sergey Lazarev, bir kez daha Yunan koreograf Fokas Evagelinos ile çalışacak. İddialara göre sahnede, klipteki gibi perde üstüne yansıtılan bir gölge şovu yapılacak. İşte Fokas’ın efsaneleşmiş Eurovision koreografilerinin bir kısmı;

Fakat Sergey bu sene Fokas’ı paylaşmak zorunda kaldı. Eurovision’daki kötü talihine bir son vermek ve üst sıralara yükselmek isteyen İspanya da, Yunan koreografla çalışıyor.

Miki’nin ekibinde, 2007 senesinde ülkeyi Eurovision’da temsil eden D’NASH grubu üyelerinden Mikel Hennet de bulunuyor.

Peki Serhat ne yapıyor?

2016 senesinde bizlere “Eurovision’da hiç görmediğimiz bir şov” sözü veren fakat daha sonra sahnenin teknik uyumsuzluklarından dolayı sahnelemesini değiştirmek zorunda kalan Serhat, bu sefer bu işi daha da ciddiye alıyor. MAD ödüllerinden ve çeşitli Yunan televizyon programlarından tanınan Yunan koreograf Nick Marianos, Serhat’ın sahnelemesini hazırlayacak. Yunanistan’da olan Sacha Jean Baptiste ile de bir araya gelip, fikir alış verişi yapan Nick, Serhat için hazırladığı şovu “yeni, özel ve baştan çıkarıcı” olarak tanımlıyor.


Yorumlar

“Eurovision Provaları Başladı” için 2 yanıt

  1. […] aynı zamanda sahne çalışmalarına başladı. Konuyla ilgili haberimize buraya tıklayarak […]

  2. […] sahne çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Şarkıcının son prova görüntülerine buraya tıklayarak […]

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir