Ana Sayfa Ülkeler 🇭🇺 Macaristan Joci Pápai Babalarınızın Fotoğraflarını Bekliyor

Joci Pápai Babalarınızın Fotoğraflarını Bekliyor

3 dk. okuma
0
140

Macaristan’ı bu yıl İsrail’in Tel Aviv kentinde düzenlenecek 64. Eurovision şarkı yarışmasında Macarca sözlere sahip ”Az én apám” (My Father) isimli şarkısıyla Joci Pápai temsil edecek.

Joci Pápai, Eurovision performansında kullanılmak üzere babalarınızın fotoğraflarını bekliyor.

Macar televizyonu MTVA, Eurovision 2019 performansı için dünyanın dört bir yanından baba fotoğraflarının gönderilmesi için çağrı yaptı. Pápai, Mayıs ayında ”Babam” anlamına gelen ”Az én apám” şarkısıyla yarışacak. MTVA, gönderilen fotoğraflar içinden bazılarını performansta kullanılmak üzere seçecek.

Şarkının Türkçe çevirisini haberimizin altında yer alan kısımdan okuyabilirsiniz.

Herkes, yayıncı kuruluşa 31 Mart Pazar gününe kadar adal@mtva.hu aracılığıyla babalarının fotoğraflarını gönderebilir. Gönderenlerin ayrıca ismini, e-posta adresini ve telefon numarasını da mesaja dahil etmesi gerekiyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Bu proje Eurovision sahnesinde ilk kez 2014 yılında Malta tarafından kullanılmıştı. Malta televizyonu TVM, 200’ün üzerinde özçekim fotoğrafı Eurovision performansında led ekranlar aracılığıyla sergilemişti. O yıl Malta’yı ”Coming Home” şarkısıyla temsil eden Firelight topluluğu, finali 23. sırada tamamladı.

Bu yıl Macaristan ulusal finali A Dal’ı kazanan Joci Pápai, 2017 yılında Ukrayna’nın başkenti Kiev’de düzenlenen yarışmada ”Origo” şarkısıyla 8. olmuştu. Tel Aviv’deki yarışmada ikinci defa sahne alacak olan şarkıcı, 14 Mayıs Salı akşamı düzenlenecek birinci yarı finalin ilk yarısında yarışacak.

Daha fazla benzer yazı göster
Bu yazardan daha fazla yazı göster: Uğur
Bu kategoriden daha fazla yükle: 🇭🇺 Macaristan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da Bakın

Eurovision 2021: Turkish Fans’ Voting Results

As 9-year-old Turkish Eurovision fan web site and forum, we have arranged Eurovision semi-…