SON DAKİKA

Sinan Akçıl’dan Eurovision açıklaması

Sinan Akçıl’dan Eurovision açıklaması

Müzik Dünyasının başarılı ismi Sinan Akçıl, UçanKuş TV’de canlı yayınlanan Canlı Masa programına konuk oldu. İlişkileri, paylaşımları ve hakkında çıkan haberlerle ilgili önemli açıklamalar yapan Sinan Akçıl “Geçen Yıl Eurovision için Atiye ve benimle görüşüldü. Son aşamaya gelindi ama daha sonra katılmama kararı alındı bu sebeple olmadı” dedi.

Sinan Akçıl


“EUROVİSİON TEKLİFİ ATİYE VE BANA GELDİ”

Sinan Akçıl, son zamanlarda gündeme gelen ancak Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ’ın katılmayacağımızı belirttiği Eurovision hakkında da görüşlerini belirtti. Geçen yıl TRT yönetimi tarafından kendisine ve şarkıcı Atiye’ye teklif götürdüklerini ve olması dahilinde geçen yıl Türkiye’yi temsil edeceklerini anlattı. Akçıl “Teklif geldi ve benden yine Eurovision için şarkı istendi. Atiye ile düet yapacaktık. Ancak katılmama kararı alındı” dedi.

“HADİSE MELEK GİBİDİR”

2009 yılında Sinan Akçıl şarkısı “Düm Tek Tek” ile Eurovision’a katılan Hadise dördüncü olmuştu. O dönemlerde Sinan Akçıl’la sevgili olan Hadise’nin sahneye çıkmadan önce Sinan Akçıl’la tartıştığı gündeme gelmişti. O yıl neler yaşandığını anlatan Sinan Akçıl “ Hadise yanında olmamı istemişti. Ailesinden biri vardı ve Hadise ile görüşmemize engel oluyordu. O yüzden yanında olamadım. Bu sebeple biraz buruk çıkmıştı. Ama yine de ülkemizi çok güzel temsil etti. Hadise’de melek gibidir. İyi kızdır” dedi.

HANDE İYİ ŞARKICI, HADİSE İYİ JÜRİ

Şarkı verdiği isimleri tek kelimeyle anlatılması istenen Sinan Akçıl şöyle açıklama yaptı :

Demet Akalın : En İyi Dost
İrem Derici : Çılgın
Mustafa Ceceli : Hacı
Ebru Gündeş : Güven
Hande Yener : İyi şarkıcı
Hadise : İyi Jüri

Alıntı: ucankus.com

Başlıklar: , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Cem 27 Ağustos 2017

Deneme yorumu

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

20 Eylül 2017, 23:44

Eurovision Türkiye Elemelerinde Hakkı Yenen 10 Şarkı

Eurovision Türkiye elemelerinden kimler geldi, kimler geçti.. Türkiye, Eurovision macerasına ”TRT Türk Hafif Müziği Eurovision Şarkı Yarışması” adını verdiği ulusal elemeyle 1975 yılında başladı. Elemeler Türk müzik piyasasına onlarca isim kazandırdı.

Devamını Görüntüle
);