SON DAKİKA

Salvador Sobral’in kuzeni The Voice Portekiz’de!

Salvador Sobral’in kuzeni The Voice Portekiz’de!

Salvador Sobral’in kuzeni The Voice Portekiz’de! Sobral ailesi, müziğe oldukça yatkın bir aile. Salvador ve Luisa Sobral, “Amar Pelos Dois” ile Eurovision 2017’de kalbimizi çalmıştı, ve yarışmayı birincilikle sonlandırmışlardı. Yarışmayı kazanan şarkı “Amar Pelos Dois”i ise Salvador’un ablası; Luisa Sobral yazmıştı. Luisa; Portekiz’de bilinen ve Boston’daki Berklee College of Music öğrencisi. Luisa ayrıca Salvador’un sağlık sıkıntılarından ötürü Eurovision 2017’de, kardeşinin yerine provalarını gerçekleştirmişti. Ve şimdi de radarımıza, Salvador’un kuzeni, Joaquim takıldı.

Joaquim Cobral, Salvador ve Luisa’nın kuzeni. Ve ailede müziğe olan yatkınlığın son temsilcisi. Kendisi, ülkesinde gerçekleştirilen “The Voice Portugal” yarışmasının elemelerine katıldı. 19 yaşındaki ve İnşaat Mühendisliği öğrencisi olan bu genç; gitar, bass gitar, saksafon ve piyano çalabiliyor.

 

Elemelerde ise, Bill Wither’in klasik şarkısı “Ain’t no Sunshine” ile yer aldı ve gerçekten çok etkileyici bir performans gösterdi. Ve performansının içinde, Salvador’dan aşina olduğumuz “air-trumpet” gösterisi de vardı. 

Joaquim’in kulakların pasını silen bu performansı; Anselmo Ralph, Aurea, Mickael Carreira ve Marisa Liz‘den oluşan jüri dörtlüsünün ona dönmesini sağladı. Ve bu jüriler arasından; Joaquim seçimini, Aurea’nın takımına katılarak yaptı. Joaquim’e bu yolculukta başarılar!

 

 

 

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

09 Eylül 2017, 14:14

Kelly Clarkson’dan yeni video: “Love So Soft”

Kelly Clarkson uzun bir aradan sonra yeni albümüyle geri dönmeye hazırlanıyor. “Meaning of Life” adını verdiği yeni albümünden ilk single’ı ve videoyu 7 Eylül’de yayınladı. İşte Clarkson’ın yeni videosu: Love So Soft.

Devamını Görüntüle
);