SON DAKİKA
2 dakikada okuyabilirsiniz

France: Florina; “I Feel Humiliated About Zero Points!” | “Sıfır Puanlar Yüzünden Aşağılanmış hissettim!”

cry
France: Florina; “I Feel Humiliated About Zero Points!” | “Sıfır Puanlar Yüzünden Aşağılanmış hissettim!”

Florina placed 8 of 9 singers in the first semi final of Destination Eurovision and eliminated . She had zero points from the international judges with her album song ‘In the Shadow’ and she gets nothing from the international jury.

Florina’s speech: I could not understand what happened, I felt so humiliated when I didn’t get any points from the judges, I would love to understand why I was placed like this. This is frustrating’.

She continues : I’ll spend time with my family and friends, I’ll get over the defeat and back again, even if it seems impossible for the moment’. Florina left social media with her last words, seemed depressed in the last video that she uploaded.

__________________________________________________________________

Destination Eurovision birinci yarı finalinde 9 şarkıcı arasında 8.olan Florina, jürilerden sıfır puan aldı. Albüm şarkısı olan In the Shadow ile uluslararası jüriden hiç puan alamayan Florina: Ne olduğunu anlamadım, orada jürilerden hiç puan almadığımda kendimi aşağılanmış hissettim, neden bu kadar aşağı çekildiğimi anlamayı çok isterdim’ şeklinde tepki verdi.

‘Ailemle ve arkadaşlarımla zaman geçireceğim, yenilgiyi atlatıp tekrar toparlanarak döneceğim, şu an için bu imkansız görünse de’ sözleriyle sosyal medyayı terk eden Florina, yüklediği videoda depresif ve çöküntüye uğramış şekilde görünüyordu.

Source/Kaynak: France news
Translate/Çeviri: Yücel Çolaklar

Başlıklar: , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

15 Şubat 2019, 18:05

Polonya: Temsilci Belli Oldu!

Polonya’yı 64. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Tulia isimli müzik grubu temsil edecek! Patrycja Nowicka, Dominika Siepka, Joanna Sinkiewicz ve Tulia Biczak isimli dört kadından oluşan grup şarkılarında genel olarak karakteristik bir müzik tarzını modern bir üretimle sunuyor. Tulia, 14 Mayıs’ta ilk Yarı Finalin ilk yarısında sahne alacak. Katılacakları şarkı ise ileriki...

Devamını Görüntüle
);