İçeriğe atla

yerli yarışma Survivor 2015 (All Star)

Reyiz

Pinlenen İletiler

Hakanı kızlar erkeklerden beri tutuyorum bazen sinsi olur mu bilmem ama geçen ki survivor'dan çok çekti ondandır. Adam gibi adamdır hakan 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 251
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Geçen hafta ilk 5'tekiler arasında çok az fark varmış 20'yi bile geçmiyormuş toplam fark falan. Serenay 2. olmuştu ya Anıl onu 7 sms'le geçmiş öyle diyorlar. Serenay çok güzel ağladı ve konuştu gerçi acıtasyon yapmadı ama ben bile etkilendim o konuşmadan. Bence Serenay olur, Merve Oflaz da bu hafta susmadı derdini iyi anlattı ilk 3'e giriş yapabilir bence 5.'ydi zaten geçen hafta. Anıl çok güç kaybetti sms'te de düşer mutlaka öyle Merve Aydın ve Merve Oflaz karşılaşabilir. Merve Aydın ve Almeda ağlıyordu zaten o ikisinden biri gitmiştir, Ahmet dokunulmaz onu diyemiycekler. Bide onların araları bozuldu ada 3 gruba bölüncek gibi.

Haftaya böyle bir gruplaşma bekliyorum.

Merve A., Ahmet, Almeda

Pascal, Berna, Anıl

Merve O., Hakan, Serenay, Doğukan

Hatta Pascal ve Berna diğer tarafa bile kayabilir zaten diğerleriyle takılmayı kesti bayağı bunlar.

Yalnız dediğim gibi oldu.

Pascal, Berna, Serenay, Merve Oflaz, Hakan, Doğukan

Almeda, Merve Aydın, Anıl

Bir grup oldu. Anıl bacağını kırmış gidiyor.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güldürmeyin beni Berna dedi ki Hakan ve Merve haklıymış yeni anlıyoruz şuan. Ayrıca bir oyundan sonra da dedi ki Merve Aydın her şeyi bildiğini düşünüyor ama Merve Oflaz ve Serenay'a ne anlatsam ön yargısız beni dinliyor en azından dinliyor gibi görünüyor. Ben Merve Oflaz'ı daha samimi buluyorum dedi. Ayrıca oyunlarda Almeda oynarken ne oldu da Merve Oflaz oyunlara girmeye başladı sizce? Berna ve Pascal'ın destek vermesinden başka bir şey değil bu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Berna zaten Merve Oflaz'ı tutuyordu bir süredir. Ahmet'in gitmesi, Serenay'ın bir dahaki konseyde ad verebilecek olması, diğer grubun çöküşü buna itti Berna'yı. Bende çok farklısını yapmazdım adada olsam

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hasan elenecek gibi oldu bir ara korktum, ama şu son davranışlarından sonra Turabi çok büyük oy kaybetti, diğer sms dokunulmazlıklarını Hasan alır artık. Hasan ya da Hakan kazansın! 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan reyizdir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center][video=youtube]

[/align]

[align=center]Yeni fragmandan, Turabi barzosu şimdi de Doğukan'a sataşıyor. Turabi büyük ihtimal gidici ; [/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img][/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...