İçeriğe atla

yerli yarışma Survivor 2015 (All Star)

Reyiz

Pinlenen İletiler

• İleti 251
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Kimin 1.lik şarkısıydı acabaa?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Berna ve Anıl aynı yere gitmek zorunda artık.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BEN BU ŞARKIYI HATIRLIYORUM

Kadebostany

Gizlenmiş İçerik

Anil sayesinde Survivor izler oldum amk

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anıl geçende çok best söz etti bunu da duymuş ol Uğur

"İster Turabi, ister Hilmicem, ister Hasan, Hüseyin... Kim gelirse gelsin korkmuyorum hiç birinden."

Anıl ilk 2 hafta en iyi erkekti ve sürekli oyun kazanıyodu ama düşüşe geçti ya.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anıl geçende çok best söz etti bunu da duymuş ol Uğur

"İster Turabi, ister Hilmicem, ister Hasan, Hüseyin... Kim gelirse gelsin korkmuyorum hiç birinden."

Anıl ilk 2 hafta en iyi erkekti ve sürekli oyun kazanıyodu ama düşüşe geçti ya.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Turabi gogoboydu, Hilmicem de taş bişeydi galiba; diğerlerini tanımıyorum. Ama Anıl bestin besti.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biz susalım ratingler konuşsun bence.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne gereksiz bi konu

Gizlenmiş İçerik

Kız ben de öyle düşünüyodum Anıl Tetik diye taş bi yarışmacı varmış onu görünce Survivor fanı oldum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anıldan bahsediyosan Sörvayvır ünlüsü o. 5-10 bölüm de yardımcı oyuncu-konuk oyuncu tadında Alemin Kıralı dizisinde onamıştı. Merve de  Sörvayvır sonrası 10-15 bölüm Muhteşem Yüzyıl'da oynamıştı. Hakan da Behzat Ç'de oynadı bikaç sezon sanırım. TRT'de program sunuyodu bi de. Hepsi aynı derecede ünlü/ünsüz iken farklı takımlara atılmaları garip geldi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...