İçeriğe atla

yerli yarışma Rising Star Türkiye

Mustafa

Pinlenen İletiler

Bir milyoncu açılmıştı bizim burada Popstar albümü satıyolardı açılışta, içeri giren herkese 1 liraydı.Yanında 2 tane'de Bayhan posteri vermişlerdi. Birde Barış Akarsu bilekliği satılıyordu onuda almıştım.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 68
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Annemden yilbasinda Popstar Turkiye CD'sini istemistim hediye olarak

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Nasil da sevinmistim, CD'yi o kadar cok dinledim ki bozuldu calmiyo artik amk.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Seninki yine çalıyormuş benimki hiç çalmadı be. O değilde o aralar CD'li müzik seti almıştık yeni Anneme yalvardım takayım diye zar zor izin verdi bir taktım çalışmadı az fırçalamadı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gulben ergen elveda askim elveda sana ben zaten sade ve sadece geçiyordum hayatından isimli cikis sarkisi olan kasetinin korsan aldığımda kimse fark etmesin diye kalem kutumun icine saklamistim. Bakin tekrar ediyorum kimse fark etmesin diye

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gulben ergen elveda askim elveda sana ben zaten sade ve sadece geçiyordum hayatından isimli cikis sarkisi olan kasetinin korsan aldığımda kimse fark etmesin diye kalem kutumun icine saklamistim. Bakin tekrar ediyorum kimse fark etmesin diye

Gizlenmiş İçerik

Çok elit bir hareket tebrikler 

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum ilk aldığım korsan cd Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor (tabiki şimdi arşivimde orjinali var )

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum ilk aldığım korsan cd Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor (tabiki şimdi arşivimde orjinali var )

Gizlenmiş İçerik

PU YAZIKLAR OLSUN

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O zamanlar koyu bi handeci deildim ama kırmızı ve acele etme hastasıydım

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Karli bir kis gunu, sene 2002. Turkiye'de bir devrim gerceklesmis, kaset ve cd fiyatlari esitlenmis. Anneme zorla aldirmistim Sen Yoluna Ben Yoluma albumunun CD'sini.

Bizim Hande askimiz o zamanlar basladi Mustafa Bey. Biz yurekten severiz.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Gülben Ergen fan

Gizlenmiş İçerik

ahaha sonradan sertab ve dolayısıyla da Eurovision girdi o sırada ben mi değiştim yoksa Gülben mi değişti bilmiyorum yollarimiz ayrildi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...