İçeriğe atla

yerli yarışma Rising Star Türkiye

Mustafa

Pinlenen İletiler

• İleti 68
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Dizileri kaldırıyo koyduğu gibi. Tek bir program yaparak 4 gece yayın yapıyo. 4 programa ayrı ayrı para vermeden haftanın 4 gününde ilk 3'te. Survivor reyting dışında markaların sponsor olmayı tercih ettikleri bir iş. Küçük bir kanal alıp büyük kanallar arasına sokmayı amaçladı Acun. Bunu 1-2 yıl içerisinde yapmayı planladıysa zaten mantıksız bir iş yapmış demektir. Prime time açısından çok kötü bir durumda değil ama Survivor başladığından beri. Kanal D gibi, Show TV gibi, ATV gibi kanalların bundan kötü durumlar içerisine düştükleri oldu son yıllarda. Ha eylülde ne yapacak onu bilmiyorum. Kanalı bütün sene tek program döndürmez, ilgi çekecek yeni işler yapması lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kucuk bir kanal alip, buyuk kanallarda reyting rekorlari kiran kendi yarismalarinin sonunu getirdi Acun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bi ara "Show TV'yi alsaydı böyle olmazdı." demiştin, çok haklısın o konuda. Yetenek Sizsiniz ve O Ses bu sene de kötü reytinglerle başlamamıştı fakat 2-3 haftaya düşüş başladı. Kanal büyüklüğüne bağlamak mümkün bunu. FOX deli gibi yatırım yapmasına karşın bugünkü reytinglerine ulaşması kaç yıl aldı. TRT dizileri artık izleniyor ama TRT dizilere ağırlık vermeye ben 8. sınıftayken başlamıştı. 4-5 sene önce TRT'nin 10. olan bi dizisi olduğunda başarılı sayılıyodu. Zaman ve bol bol yatırım gerektiriyor bu işler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hala Show'u alsaydi keske diyorum. Show'dan aldigi Bu Tarz Benim'i bile bitirdi Acun, kendi yarismalari yetemedi. TV8'i almasi kotu bir hamleydi. Star'la calisirken yaptigi yarismalar her hafta birinci olmasa, orta karar seyretse TV8'i alip gelecek vaadeden bir kanal haline getirmeye calissa anlardim. Reyting rekorlari kirarken bir anda Fox ve Star'a kaptirdi birincilikleri. Bu iki kanalin yukselisini hizlandirdi kendi eliyle.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img][/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Az önce gördüm reklamını falan yapıyorlar. Seçimleri başlamış.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...