İçeriğe atla

Eurovision Song Contest 2000 - 2011 Winners

Onuriçe

Pinlenen İletiler

1 - MOLİTVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

2- Will Dances

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

3- My Number One

Gizlenmiş İçerik

4- Hard Rock Hallelujah:heart:

5- Every Way That I Can

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]1-Greece 2005.....her şekilde takdir ettigim bir şarkı ve şov....kesinlikle unutulmaz bir performans....Helena sonuna kadar haketti....

2-Turkey 2003.....her ne kadar Sertab inanılmaz derecede detone olsa da o kadar dansın yanında normal diyecegim ama deli gibi dans edip hiç olmayanları da gorduk...

3-Ukraine 2004.....İlk çıktıgı andan itibaren birinciligini gayet de belli eden nadir ülkelerden biridir benim için.....şov harika otesiydi Ruslana da fena soylemedi.....gayet hakkını verdi...ozellikle bitişte arkadaki dansçıların yere egilerek ritmik bi şekilde yere vurmasına biterim

4-Serbia 2007......Küçük kızımız (

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> ) gerçekten güzel soyledi...güçlü bir ses güçlü bir altyapı......heketti..bana kalırsa çok eleştirilen şovu dahi şarkıyla çok iyi bütünleşti

5-Norway 2009......fazla diyecek birşey yok....Alex bu soylenilesi çok da zor olmayan sarkıda bile detone olmayı basardı...ama gel gelelim bestesi gerçekten güçlüydü.....

6-Russia 2008.......Bu adama ne akdar gıcık olsam da...o sene haketmedigini düşünsem de..iyi bir performanstı....hakkını vererek soyledi.....şov çok abartılmıstı bana kalırsa ama iyi puan aldı yine[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...