İçeriğe atla

En begendiginiz Eurovision performansları!

Pixel

Pinlenen İletiler

• İleti 65
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[video=youtube]

En keyif aldığım performanstı..

onceleri bu sarkıya çok onyargılı yaklassam da daha sonra sahnede gorunce çok etkilenmiştim.....sahnede çok guzel sunuldu sarkı bana kalırsa....eglendirdi herkesi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Safura - Drip drop[/align]

kesinlikle katılıyorum!!!

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:pray:

bundan sonra eurovisionda bu kadar asil ve büyük bi sanatçı gorulur mu acaba....aldıgı derece ise resmen rezalet!!![/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Çok severek dinlediğim şarkı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ama malesef hakkı yendi .s

[video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Çok beğeniyorum bu şarkıyı. Öyle böyle değil.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Çok beğeniyorum bu şarkıyı. Öyle böyle değil.[/align]

ben de seviyorum da finale çıkmaması bence iyi olmustu yani....o sene danimarka falan geçmeliydi finale

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[video=youtube]

[video=youtube]

Bayılıyorum ikisine de

Gizlenmiş İçerik

kesinlikle Mika'ya diyecek bişey yok zaten.....Shiri de oyle ama çok detone oldu yavrum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[video=youtube]

NASIL UNUTURUM

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> HATIRLIYORUM ANNEME BAKARAK SÖLEMİŞTİM BUNU

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[video=youtube]

NASIL UNUTURUM

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> HATIRLIYORUM ANNEME BAKARAK SÖLEMİŞTİM BUNU

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Rusya'nın en iyi şarkısı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

tam 1.30 uncu saniyede melodi ile müthiş uyan o kamera bakıs acısı ve ısıklar....tanrım!!!![/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...