İçeriğe atla

Türkvizyon 2014 Kazan "Türk Dünyası Şarkı Yarışması"

Mustafa

Pinlenen İletiler

• İleti 84
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Guest schlagerman

Bana başta çok komik gelmiş böyle bir yarışma hatta faciaydı ama sonra şarkılar kötü gelmedi.Bir de oylama var son dakikaya kadar heyecanlı olabiliyor.Artık maalesef Eurovisionda bu pek gözükmüyor.Tabiki organizasyon 2013te felaketti excelle scoreboard yapma ama düzeltilmeyecek bir şey değil.Bu arada birçok yabancı Eurovision fanı yarışmayı takip etmeye başladı.Galiba onlarında hoşuna giden şeylerden bir taneside oylamanın(neye göre oy veriliyor biz bile bilmiyoruz :s4: ) oylamanın politik olmaması zaten hepsi Türk mantığıyla bakıyorlar.Mesela Belarus'un 2. olması Belarus'un bayaa hoşuna gitmiş ki 2014 ulusal  Eurovision finalinde Türkvizyondan ve guneshten bahsettiler ve ona Türkçe şarkı söylettiler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest schlagerman

Ooofffffffffff. Turkvizyon faniyim su andan itibaren.

Aynen Uğurda dün gece bütün başlıkları açtığına göre o da Türkvizyon fanı olmaya karar vermiş.Bende artık Türkvizyon fanıyım.bundan sonra Türk mahnıları dinleyib DVD kaydetib özümüze dönerip. :haha:

BgRg6X-CUAATTKd.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest schlagerman

Oha Erman istiyorum o dvdleriii

Sent from my iPhone using Tapatalk

:F: demiştim artık o da Türkvizyon fanı.forumun adı da yakında TürkvisionTime olarak değişir.Nazar boncuklu bir de logo yaptık mı tamam bu iş.Bir ara olmazsa DVD yi yüklerim,koyarım foruma....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Supersin.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

TurkvizyonTime.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2015 Turk dunyasi baskenti Gence (Ganja) 'ymis. 2015'te Turkvizyon Azerbaycan'da. Iyi bi organizasyon bekliyorum. Azerbaycan'da kazanalim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...