İçeriğe atla

18.Kral Müzik Ödülleri

Mustafa

Pinlenen İletiler

Geçen Seneki Tarkana Çalışma Olayı Bu Sene Ajdaya Olucak Galiba Her Kategoride Var Nerdeyse TARKAN GİBİ HEPSİNİ ALMASINDA ADALETLİ OLSUN Neyse Tuttu Fırlattıyla 15 Milyon İzlenme Ve Geçen Yaza Damgasını Vurmuş GÖKÇE YOK ÇOK SAÇMA !

Favorilerimi Sıralim

EN İYİ ALBÜM = FUNDA ARAR - AŞKIN MASUM ÇOCUKLARI

EN İYİ POP ERKEK = RAFET EL ROMAN

EN İYİ POP KADIN = DEMET AKALIN

EN İYİ GRUP = MODEL

EN İYİ ÇIKIŞ = AYNUR AYDIN

EN İYİ DÜET = NİLÜFER ŞEBNEM FERAH = ERKEKLER AĞLAMAZ

EN İYİ PROJE = ARABESQUE 2 – IŞIN KARACA

EN İYİ ŞARKI = AJDA PEKKAN = YAKAR GEÇERİM

EN İYİ KLİP = ROBIN ROBINOVIC – AYNUR AYDIN – YENİLDİM DAİMA

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 39
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Burcu Güneş nerde? Gökçe nerde? Gülşen nerde? Hadise nerde? Olmamış Kral Tv. Bu yıl da Ajda'yla anlaşmışlar demek ki. İyi bir açılış şovu izleriz Ajda'dan önce, acaba ne kadara kapadılar tüm geceyi? Ödüllerle birlikte büyük bir meblağ?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Geceye damgasını vuran açılış şovu. Sanırım Volga Tamöz'ün ''Tam 90'dan'' adı altında bir proje albüm çalışması olacak.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yoncayı çok beğendim ama çok saçma çektiler yoncayı şarkının yarıısna kadar uzaktan görmek zorunda kaldım ama 90 lar süperdi

Gizlenmiş İçerik

:heart:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En başarılı remix ''Fem''inki olmuş, bayıldım ben. Tamamı gelse de dinlesem doya doya. Hayran kaldım hayran!

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...