İçeriğe atla

“MÜTEMADİYEN” HAKAN PEKER

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]“MÜTEMADİYEN” HAKAN PEKER

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Müzik dünyasında 22 yılı geride bırakan Hakan Peker, yeni şarkısı Mütemadiyen’i müzikseverlerle buluştudu. Dijital ortamda satışa sunulacak şarkısının tanıtımı için ünlü fotoğrafçı Lara Sayılgan’a poz veren Hakan Peker, aradan geçen yıllara rağmen formundan birşey kaybetmediğini kanıtlayan fotoğraflarıyla da çok konuşulacak. Ünlü şarkıcı, ‘mütemadiyen’ genç kalmanın sırrını ise şöyle açıklıyor:

22 yılda 15 albüme imza atan Hakan Peker; sözü ve müziği Yusuf Gültekin‘e düzenlemesi Volga Tamöz’e ait yeni şarkısı “Mütamadiyen” ile yaza hızlı bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Şarkısının tanıtımı için çektirdiği yeni fotoğraflarıyla gündeme gelen Hakan Peker, stylingini Alex Kokoskeriya’nın yaptığı, Lara Sayılgan’ın çektiği fotograflarda modellere taş çıkartıyor. Hakan Peker, genç kalmanın sırrını ise “ Alkol, sigara, gece yaşantısı yok. Karşılığında iyi bir uyku, sağlıklı beslenme ve bolca hareket var” diye özetliyor.

Hakan Peker önümüzdeki günlerde yeni şarkısı “Mütemadiyen”in klibi için de Türkiye’nin en gözde mankenlerinden biriyle kamera karşısına geçecek. Yeni projesinden çok ümitli olduğunu belirten ünlü şarkıcı “ Mütemadiyen şarkısı beni çok heyecanlandırdı. İlk duyduğumda müthiş bir enerji hissettim. Bugüne kadar hissetiğim şarkıların hepsi dinleyiciye de geçti. Mütemadiyen’in de aynı başarıyı yakalayacağına inanıyorum” diyor.

İŞTE HAKAN PEKER'İN YENİ ŞARKISI MÜTEMADİYEN :

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bak herşey bir anda bitti

Onca yaşanan boşa gitti

Biraz kızardın yüzün düştü

Bu ilk değil yanlış üşüştü

Çok denedim ama olmadı

Tenin tenime hiç uymadı

Biraz kırılgan biraz asi

Çağırdım kapıda taksi

Git bir an bile düşünmeden!

Yalan girdi aramıza, Mütemadiyen

Git bence dönme geri

Bu sözlerim sana son olsun

Kalbim kırık önemli değil

Seninde canın sağolsun

Git bence!

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kasetim cikti tum muzik marketletde @semih @epiphany @allora!

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Sözleşmen bizdeydi, gidip kimlerle çalıştın? Mahkemede görüşürüz. Erol Köse gibi elimdeki kayıtlarına saçma sapan bi fotoğraf ekleyip siyasaya sürücem.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...