İçeriğe atla

Eurovision 2015 "Building Bridges"

Pinlenen İletiler

Bu sitede halen jüri oylamasını savunan babayiğit kaldı mı merak içindeyim.

şu 'durum'u desteklemiyorum, fekat ben doğru düzgün yapılırsa jüri sistemini destekliyorum her zaman, ama çarpıtmayalım lütfen, doğru düzgün dedim, son üç seneyi es geçiyorum, jüriyi en çok 2011de beğenmiştim ben, sonrasında bir şey olmadı, böyle devam edecekse kaldırılsa daha iyi olur şuan için, jürinin kalifiyesi çok önemli, henüz öyle bir jüri de görmedik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=left]onu finale taşıyan jüri de bu rezaleti ilk 10dan çıkardı, [/align]

[align=left]benim en sevmediğim şeydir insanların sadece istediklerini görmesi, bunlar varsa bunlar var, geçen sene de yazmıştım bunu, gösterilecek her türlü örnek var, bu sene jüri olmasa norveç ilk 10a bile giremeyecekti mesela, ama israile de puan vermişler, estonya mesela, o puan nedir rezalet, ama normalde öyle bir şarkıyla kimsenin alamayacağı bir puanı belçika aldı jüriden, bunlar sadece bu seneden örnekler, dediğim gibi iyi de kötü de sonuç verdi, [/align]

son olarak; bu kadar taraflılaştırmayın herşeyi/herkesi, bazen aynı şeyleri düşünürken bile farklılaşıyor konu...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu saatten sonra jurinin "muzik"e oy verdigi soylenemez. Juri dilerse Norvec'i 1. yapsaydi oylamalarinda, yine de fikrim degismeyecekti. Israil'in o sarkisini 8. yapan juri ne yaparsa yapsin bu saatten sonra gozumde sifir sifir sifir. 

Juri sisteminin tamamen kaldirilmasi gerektigini gormesi gerek herkesin artik.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu saatten sonra jurinin "muzik"e oy verdigi soylenemez. Juri dilerse Norvec'i 1. yapsaydi oylamalarinda, yine de fikrim degismeyecekti. Israil'in o sarkisini 8. yapan juri ne yaparsa yapsin bu saatten sonra gozumde sifir sifir sifir. 

bu durumda kaldırılması gerektiğini ben de yazdım bugün birkaç konuda, jürinin müziğe de oy verdiğini de söylemedim ki öyle de düşünmüyorum tamamen, jürinin kalifiyesi önemli derken kastettiğim buydu, yoksa geçen seneki saçma sapan şarkıcılardan, aptal gazetecilerden oluşan bir jürisi destekleyemem zaten, benim desteklediğim veya destekleyebileceğim jüri sadece dört beş kişiden oluşmayan, işini/işi bilen adamların objektif olarak oy verdiği jüridir, şimdi bana kimse objaktif olmaz demeyin, aranır bulunur, her ülkedeki her insan yanlı/taraflı değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu durumda kaldırılması gerektiğini ben de yazdım bugün birkaç konuda, jürinin müziğe de oy verdiğini de söylemedim ki öyle de düşünmüyorum tamamen, jürinin kalifiyesi önemli derken kastettiğim buydu, yoksa geçen seneki saçma sapan şarkıcılardan, aptal gazetecilerden oluşan bir jürisi destekleyemem zaten, benim desteklediğim veya destekleyebileceğim jüri sadece dört beş kişiden oluşmayan, işini/işi bilen adamların objektif olarak oy verdiği jüridir, şimdi bana kimse objaktif olmaz demeyin, aranır bulunur, her ülkedeki her insan yanlı/taraflı değil.

Bahsettigin gibi bir juri sistemi uygulanmiyor Eurovision'da. Boylesi daha islerine geliyo cunku. Bu senenin juri ve halk oylamalarinda ucurum olacagini soylemistim hep; oyle de oldu iste.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahsettigin gibi bir juri sistemi uygulanmiyor Eurovision'da. Boylesi daha islerine geliyo cunku. Bu senenin juri ve halk oylamalarinda ucurum olacagini soylemistim hep; oyle de oldu iste.

anlatmak istediğim baştan beri bu, bu nedenle ben de desteklemiyorum bu jüriyi, ama biraz önce dediğim gibi bir jüri sistemi olsa karşı çıkarmıydık, ben çıkmazdım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...