İçeriğe atla

Eurovision 2015 "Building Bridges"

Pinlenen İletiler

hani norveçin şarkısında en çok şeyi beğeniyorum bi an böyle ninni gibi gelio ya nakarattan önce sonra bi başlıolar orası beni bitirio

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

norveç zaten iki seneden beri ebemi ağlatıo geçen senekindede ağlamıştım bu senede

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok seviyorum bu şarkıyı.Bu akşam en kötü 2. final gecesi de yarışmayı ilk 5 de bitirmesini bekliyorum.

Hangi sarkiyi?

Norveç konuşuluyordu ya ondan bahsediyordum ben de

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Portekiz finale çıkarsa şaşırmayın

Gizlenmiş İçerik

Basini yesin Portekiz. Yeter be.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Iste beni etkileyen yeri sarkinin

Sonrasi

Gizlenmiş İçerik

Bu nakarat iki kez soylenmeliydi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]SON 15 DK[/align]

Bu aksamin acilisi rezalet olacak. Intro sonrasi Conchita ulkeleri davet edecek, ilk 10 dakika bombos onlari izlicez.

Videosunu paylaşmışsın dün, izledim. O ne rezalettir ya? 10 dakika boyunca hiçbir şey yok resmen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]SON 15 DK[/align]

Bu aksamin acilisi rezalet olacak. Intro sonrasi Conchita ulkeleri davet edecek, ilk 10 dakika bombos onlari izlicez.

Videosunu paylaşmışsın dün, izledim. O ne rezalettir ya? 10 dakika boyunca hiçbir şey yok resmen.

Aynen. Bu sene finalde de herhangi bir sarkici, dans grubu vs. ara sov yapmayacak bildigim kadariyla. En son 2003 Eurovision'da ara sov yoktu. 2000'lerin basina geri donduk resmen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2013 mü yoksa bu sene mi daha rezil

Gizlenmiş İçerik

2013'u secmem icin Lynda Woodruff yeter.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...