İçeriğe atla

Eurovision 2015 "Building Bridges"

Pinlenen İletiler

Buradaki bir duyuru sayesinde son anda bulmustum ben de dsmaer 296. Kanalda da gurcu tvsi veriyor haberi olmayanlara tekrar duyuralim

Bilgisayari pc'ye baglayabiliyorsan YouTube en iyi adres bence. Gurcu sunucularin muhabbetleri cekilir gibi degil.

Smart TV sahipleri televizyonlarindaki YouTube eklentisi sayesinde bilgisayarlarini tv'ye baglamaya gerek duymaksizin izleyebilirler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu yıl youtube'dan yayınlanmasaydı geçen seneki gibi SVT'den izlemeyi düşünüyordum onlar da baya iyi yayıncılık yapıyorlar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Goruntu kalitesi cok onemli degil; ben yari-finalde Scott Mills, finalde Graham Norton yorumlarini duymak istiyorum diyorsaniz BBC'den de izleyebilirsiniz. Zenmate kullanarak lokasyonunuzu Birlesik Krallik yapmak sartiyla.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Final BBC One'da yayinlanacak. Yari-finaller BBC Three'de.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Goruntu kalitesi cok onemli degil; ben yari-finalde Scott Mills, finalde Graham Norton yorumlarini duymak istiyorum diyorsaniz BBC'den de izleyebilirsiniz. Zenmate kullanarak lokasyonunuzu Birlesik Krallik yapmak sartiyla.

Gizlenmiş İçerik

Final BBC One'da yayinlanacak. Yari-finaller BBC Three'de.

Gecen youtubeun linkini attigim gibi baslarim bbc sine dedin kapadin .d

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bekliyorum.

Gizlenmiş İçerik

Bu gece 10 tane sayfa acmadim ayni anda. YouTube 720p mis. 

E zaten bu aksam ben de YouTube'dan izleyecegimi soyledim. Bazilari Gurcu TV'sinden falan bahsedince anlamadiklari bir dilde izlemeleri yerine BBC'yi tercih edebileceklerini soyledim goruntu kalitesini cok fazla umursamiyolarsa.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Benim icin goruntu kalitesi onemli. Bazilari yorumlarla beraber izlemeyi sever.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha resmen bana bazilari demis dusmana soyler gibi ahdhdhw

Gizlenmiş İçerik

Genel konustum. Senin pc'in mi var sapsik.

honeeeeeeeey

Kac prova yapildi hala ayni HANEY. Bi duzeltemedi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha resmen bana bazilari demis dusmana soyler gibi ahdhdhw

Gizlenmiş İçerik

Malum zihniyet*

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu Akşam Ağlayacağım 2 Şarkı 

Gizlenmiş İçerik

Playing With Numbers 

Gizlenmiş İçerik

A Monster Like Me 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...