İçeriğe atla

Avustralya 2015 : Guy Sebastian - Tonight Again

Volkan

PUANINIZ?  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Eurovision 2014 Avustralya Oylama Sonuclari :

01. :Austria: Austria 74,434 votes

02. :Sweden: Sweden 53,562

03. :Netherlands: The Netherlands 33,990

04. :Finland: Finland 29,702

05. :Iceland: Iceland 24,106

06. :Poland: Poland 23,928

07. :United Kingdom: United Kingdom 23,154

08. :Switzerland: Switzerland 18,934

09. :Malta: Malta 18,884

10. :Ukraine: Ukraine 18,392

11. :Spain: Spain 15,116

12. :Greece: Greece 14,936

13. :Hungary: Hungary 12,034

14. :Norway: Norway 11,594

15. :Denmark: Denmark 10,430

16. :Romania: Romania 10,044

17. :Belarus: Belarus 10,042

18. :France: France 9,176

19. :Armenia: Armenia 7,614

20. :Germany: Germany 6,316

21. :Slovenia: Slovenia 5,912

22. :Russian Federation: Russia 5,824

23. :Montenegro: Montenegro 5,346

24. :Italy: Italy 4,968

25. :Azerbaijan: Azerbaijan 4,724

26. :San Marino: San Marino 4,698

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abartmayın bir sene katılıyolar altı üstü bence devamlı katilsalar keske

Katilmasinlar diyen mi var? Israil kadar, Lubnan kadar Avustralya'nin da katilma hakki vardir bu yarismaya benim gozumde.

Fakat; direkt finalde yarisabilme luksu yoktur.

Bir seferlik bir şey olduğundan dolayı eğer yarı finale katılıp ilk 10'a girse 11. olan ülkeye haksızlık olmaz mıydı? 

27 ülke olmaz heralde finalde

27 ülke olacakmış final, yarı finallerde herhangi bir ülkenin hakkı Avustralya tarafından yenmeyecek. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nicin haksizlik olsun ki? Anlasilmamis herhalde. Ben Avustralya'nin Eurovision'a katilmasina asla ve asla karsi degilim; direkt finalde yarismasina karsiyim. Diger her ulke gibi yarifinale katilsa; elense de, finale gitse de hicbir ulkeye haksizlik olmaz ki. Yarifinal sartlarinda her ulke esittir. Israil de, Isvec de, Irlanda da, Avustralya da.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nicin haksizlik olsun ki? Anlasilmamis herhalde. Ben Avustralya'nin Eurovision'a katilmasina asla ve asla karsi degilim; direkt finalde yarismasina karsiyim. Diger her ulke gibi yarifinale katilsa; elense de, finale gitse de hicbir ulkeye haksizlik olmaz ki. Yarifinal sartlarinda her ulke esittir. Israil de, Isvec de, Irlanda da, Avustralya da.

İyi de o ülkeler her sene katılıyo ve yarışıyolar, bu sene Avustralya'yı misafir yarışmacı olarak aldılar ve 1. yarı finale koydular diyelim, 11. olan ülke de senelerdir finale çıkamayan bi ülke, Makedonya diyelim. Adamlara yazık olmaz mı normalde bu misafir ülke olmamış olsa finale çıkmış olabilecekken elenmek? Yarı finalde yarışsalar çok fazla kargaşa olurdu, finalde fazladan bir ülke olmasıysa bu kadar sorun yaratmıyo. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu misafir yarismaci olayina gercekten inaniyor musun? Seneye gorusuruz o zaman. :D

Ben bu konuyla ilgili aciklamami da bir kac sayfa once yapmistim zaten. Semih de eklemis bir seyler bunun uzerine, onun dusuncesi de mantikli geldi bana.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...