İçeriğe atla

Avustralya 2015 : Guy Sebastian - Tonight Again

Volkan

PUANINIZ?  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Avustralya'nın gelişini sevdim ben. Renk katar bence. BK, Fransa gibi ülkelerden daha fazla ilgi çekebilir iyi işler yollarsa. Batı Avrupa'nın müziğini batı Avrupa'dan iyi yansıtabilir yarışmada bence. Beni tek rahatsız eden şey doğrudan finalde olacak olmaları.

Birebir ayni fikirdeyim.

+1

Uzun zamandir forumlarda bu arti bir olayini yapmamistim ozlemisim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 197
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu misafir yarismaci olayina gercekten inaniyor musun? Seneye gorusuruz o zaman.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ben bu konuyla ilgili aciklamami da bir kac sayfa once yapmistim zaten. Semih de eklemis bir seyler bunun uzerine, onun dusuncesi de mantikli geldi bana.

Şimdilik inanıyorum. Bu senenin izleyici sayısı, oylamaya katılan kişi sayısına göre resmi başvuru yapabilirler mi evet yapabilirler ama şu an için sadece misafirler. Eğer gerçekten katılmaya başlarlarsa zaten onları da yarı finale alırlar. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boyle bir ihtimali dusunemedi mi Avrupa Yayin Birligi de bu sene ultra ozel, yarisma tarihinde hic yasanmamis bir ayricalikla direkt finale aldilar Avustralya'yi. Benim icin hicbir mantikli aciklamasi yok bu tavizin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boyle bir ihtimali dusunemedi mi Avrupa Yayin Birligi de bu sene ultra ozel, yarisma tarihinde hic yasanmamis bir ayricalikla direkt finale aldilar Avustralya'yi. Benim icin hicbir mantikli aciklamasi yok bu tavizin.

Bence çok mantıklı, ayrıca az önce gördüm sanırım her sene böyle bir ülkeyi misafir olarak almak gibi planları varmış. Belki bu ayrıcalığa sahip olacak olan pek çok ülkenin ilki olabilir Avustralya. 

Artık şu direkt final kalksa.... 

Hayır nasıl gururlarina yediriyorlar bu durumu?

Katılım payı olarak 30 bin Euro ödeyen ülkelerle 250 bin+ ödeyen ülkeleri bir tutmaları çok saçma olur.  Doğrudan final kalkarsa o çok para ödeyen ülkeler ödedikleri paraları azaltır ve az ödeyen ülkeler daha çok para ödemeye zorlanır. Şu durumda bile pek çok kanal parasızlıktan çekilirken öyle bir olay olması durumunda en az 10 ülke ayrılmak zorunda kalır maddi yetersizliklerden. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konunun acilmasi gereksiz.

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Bunu okuyunca moralim çok bozulmuştu.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Şimdi katılıyorlar.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konunun acilmasi gereksiz.

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Bunu okuyunca moralim çok bozulmuştu.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Şimdi katılıyorlar.

Gizlenmiş İçerik

Danimarka parlamentosundan birinin Filistin Eurovision'a katılsın çıkışı üzerine Filistin 2015 konusu açmıştım.

Gizlenmiş İçerik

Ama o zamanlar cidden gereksiz bi durumdaydı Avustralya ve Eurovision.

Sent from my iPad using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Avustralya'nın ne kadar ödediği belli mi?

Sonuç olarak direkt finale katılan ülkeler ödemiyor Eurovision bütçesini, EBU'dan ödenek almıyor mu ev sahibi ülke?

Ne kadar ödediği belli değil şu an için ama hem doğrudan finalde yarışıp hem iki yarı finalde de oy kullanmak için baya ödemişlerdir. 

Doğrudan finalde olan ülkeler ödüyo demedim ki, yarışan bütün ülkeler ödüyor katılım parasını EBU'ya mı ödeniyo ev sahibine mi emin değilim. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

30bin, 250bin gibi paralardan söz ediyorsunuz da spor organizasyonlarının yayın haklarından bok gibi para kaldıran EBU o paralarla yıkılmaz bence. "Para veren herkes doğrudan finalde olabilir." desinler o zaman.

Onlar benim uydurduğum rakamlardı ya, ama sonuç olarak EBU'nun her etkinliğe ayırdığı bütçesi farklıdır, ve katılımcılardan gelen paraya da ihtiyaç duyuyolardır. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...