İçeriğe atla

Hadise Fan Club (Angels)

TOLGAHAN

Pinlenen İletiler

o zaman fenerbahçe olmaz bence.. beşiktaş ya da galatasarydır:))

Soner diyorum ki sitede en önde Fenerbahçeydi :D sen ne diyosun :D

volkan hadise galatasarylı dedi ya ondan.. :))
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o zaman fenerbahçe olmaz bence.. beşiktaş ya da galatasarydır:))

Soner diyorum ki sitede en önde Fenerbahçeydi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> sen ne diyosun

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

volkan hadise galatasarylı dedi ya ondan..

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">)

Tamam ama hayranları seçicek

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Hadise değil

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> gerçi Hadiseye güven olmaz ama

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> bilmiyorum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hangi siteden bahsediyorsun Volkan? Link atsana bi

Gizlenmiş İçerik

Facebooktaki en büyük sitesine gir görürsün zaten

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> veya gel özelden link atıyım

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]Hadise'nin Pitbull atağı[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Eylül ayında yeni bir single çıkarak olan Hadise dünyaca ünlü rapçi Pitbull ile düet yapabilmek için kolları sıvadı.

Eylül ayında yeni bir single çıkarmaya hazırlanan Hadise , rakiplerine büyük bir fark atarak, Pitbull'la ortalığı kasıp kavurmaya hazırlanıyor.

Biz Burdayız' isimli parçası futbol devlerinden birinin marşı olması konusunda görüşmeler halinde olan Hadise pop dünyasında adından söz ettirecek yeni bir atağa geçti.

Bugüne kadar Shakira, Timbaland, Chris Brown, Jennifer Lopez, Marc Anthony, Nayer ve daha birçok şarkıcıyla düetleri bulunan Pitbull'la çalışmak için düğmeye bastı. Eylül ayında çıkarmayı planladığı tek şarkıdan oluşan R&B tarzındaki 'Lets Go Get' isimli parçasını Pitbull'la seslendirmek isteyen Hadise, kısa sürede şarkıcının müzik şirketiyle irtibata geçti.

Müzik şirketinden olumlu yanıt alan Hadise, stüdyoya girip şarkının okumalarını tamamladı. Okumaların ardından CD'yi müzik şirketine gönderirken Hadise'nin menajeri Haluk Şentürk ise yaşanan gelişmeleri doğruladı. Böylelikle düet gerçekleşmiş olursa Sertab Erener-Ricky Martin düetinin ardından Hadise dünyaca ünlü bir sanatçıyla düet yapan ikinci isim olarak hafızalara kazınmış olacak.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnanın derim, diyin neden?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ben Hadise'nin resmi fan sitesinin kurucularından olan, Hadise'nin de tanıdığı bir abiyi tanıyorum. Hadise ile ilgili çıkan haberlere yalan derse yalandır, doğru derse doğrudur. Çünkü Hadise ile irtibat halinde biri. Ablası Hülya ile de iyi arkadaşlar. Abinin bi yarışması vardı, ödül imzalı Hadise albümü. Ee tabi ben bi soruyu herkesten önce cevaplamışım. Abi telefonumu falan aldı, irtibata geçtik. Albümde elime geçti bu arada

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Neyse uzun lafın kısası bu haberler çıkınca ben abiye sordum. Doğruladı hatta şarkının ismi böyle değil bile dedi. Tabi söylemedi o ismini

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> O yüzden çok mutluyum süper bi şarkıyla dünya kavrulacak valla. Yolu açık olsun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

[align=center]Hadise Bu Defa Nasıl Kıvıracak?[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Hadise'nin Sinan Akçıl hakkında paylaştığı twit magazin gündeminin en çok konuşulan konusu oldu.

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Hadise, Twitter üzerinden Sinan Akçıl'ı hala sevdiğini itiraf edince Özedincik onu reklam yapmakla suçladı.

Günaydın gazetesinin usta kalemi Sinan Özedincik, Hadise'nin Twitter'da 'Sinan Akçıl'ı hala seviyorum' yazmasını yorumladı.

İşte o yazı:

Sinan Akçıl'dan olaylı bir şekilde ayrılan Hadise, önceki gece Twitter'a, "Sinan Akçıl'ı hala seviyorum. Hayatımda yeri büyüktür" yazdı. Hadise'nin, önce yazıp kısa süre sonra da bu tweet'i silmesi şaşırttı. Sinan Akçıl, 'Hoppala' isimli şarkısında şöyle diyordu: "Geri dönmek istiyormuşsun / Hoppala yok ya..." Sizce Hadise Sinan Akçıl ile barışmak için adım atmış olabilir mi? Sinan Akçıl neden tekrar barışmak istemiyor?

Ne kadar komik değil mi? İki ihtimal var. ya Hadise reklam yapmak, gündeme gelmek istedi. ya da gerçekten bugüne kadar söyledikleri, yani Sinan Akçıl'ın umurunda olmadığını kocaman bir palavraydı. Daha geçen yıl kendisine uzatılan her mikrofonda Akçıl hakkında hep olumsuz şeyler söyleyen veya en iyi ihtimalle yorum yapmayan Hadise, ne oldu da bu duruma geldi. Çünkü, çaptan düştü, işleri azaldı, gündemden yok oluyor... Canı sıkıldı, eski sevgilisi aklına geldi ve bu hareketi yaptı. Sonra bence biri fark etti ve uyardı kendisini, pişman oldu ve sildi. Bakalım ilk mikrofon uzatıldığında şimdi nasıl kıvıracak!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yalnız haber yapayım demiş ama iyi araştırmamış. Hadise öyle bi tweet atmamış, o belgeledik diye ortaya konulan resim de fake çıkmış. Sahte bir hesaptan yazılan bu tweet ne olay oldu arkadaş. Yazan kişi ne eğleniyordur şimdi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Erol Köse bile Hadise yazmadı demiş asdfghjk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya ayrica mantiksiz bi kere koskoca hadise ergen gibi onu halaseviyorum diye twit mi atcak

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ayrica son single biz burdayiz da tuttu hala her yerde caliyo neden hadisenin basarisiz olmasi yazmislar ki?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Aşka dertler katmer katmeeer

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]HADİSE WEB SİTESİNİ YENİLEDİ!

Son haberlerini, kliplerini, konser videolarını, konser fotoğraflarını, klip arkası fotoğraflarını, konser zamanlarını rahatlıkla bulabileceğimiz bi alan olmuş.

Fanları için açtığı hadisetv.com'da için de bulunuyor.

Ayrıca sitede sevdiği blogları ve yazılarını da paylaşacağını ekledi.

Gitmek için :

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...