İçeriğe atla

Hadise Fan Club (Angels)

TOLGAHAN

Pinlenen İletiler

Bi ara birisi Lady Gaga'nın Hande Yener'den çakmaladığını söylüyordu kim acaba

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:h

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

uğur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

uğur

Gizlenmiş İçerik

qq

Gizlenmiş İçerik

qq

Yarıldım.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öyle bişey söylemedim biyerlerinden uydurma.

Gizlenmiş İçerik

Ben Hande'nin şarkılarına TŞY'de çoğunlukla puan bile vermeyen biriyim. Site olmayan diğer insanlarla karıştırma beni.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Hayır, single'da iki şarkı olduğu kesinleşmedi. 2 şarkı garanti ama sürpriz olabilir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sadece single'daki 2 şarkının söz ve müziği Deniz Erten'e atimiş.

Bu arada single çalışmasının kapak çekimi ve seçimi geçtiğimiz gün tamamlandı. Klipte önümüzdeki günlerde çekilecek. Single ise Haziran'ın ilk haftası tüm müzik marketlerde.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Single tabiri yanlış zaten. 2 şarkı varsa maxi single'dır. Her neyse. Deniz Erten imzası taşıdığına göre İngilizce olmayacak herhalde? Albümde kliplenmesi gereken şarkılar varken yeni 2 şarkı piyasaya sunmak saçma olmuş. Albümün satışları 25 bini zor geçince bu yola girdiler sanırım şirketle karar verip.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Şarkıcı Hadise Mayıs ayı sonunda piyasaya çıkartacağı single’nın sözü ve müziği Deniz Erten’e, aranjesi Mario Winans’a ait olan ‘Biz Burdayız’ adlı parçasına önceki gün Beykoz Kundura Fabrikasında ablası Hülya Açıkgöz yönetmenliğinde klip çekti.

BT MAGAZİN-Yeni çıkartacağı single ile ilgili ise, “Çok mutluyum. Çok rahat bir klip çekiyoruz. İki güne yaydık.

İlk defa siz duyuyorsunuz bu şarkıyı. Kimse daha duymadı. Çok hareketli bir şarkı, bu şarkıyı Ocak ayında kaydettik. Aylardır bu şarkı ve klip bizi bekliyor. Bu şarkıdan güç alıyorum. Güç veren bir şarkı. Rap havası var şarkıda. Klip de bunu göreceksiniz. Güçlü bir insanı yansıtan bir şarkı olduğundan dolayı kayıt yaparken de bağıra bağıra söyledim” diye konuştu. Yeni bir single daha geliyor galiba, “Yeni single için stüdyoya giriyorum. Onunda söz ve müziği Deniz Erten ‘e ait. Aranjesi de Ozan Çolakoğluna ait. Bambaşka bir şarkı oldu aşk şarkısı oldu. Albüme daha var ona vakit istiyorum. ‘Bu Aşk Kaç Beden Giyer ‘ şarkısından sonra çok iyi albüm yapmak zorundayım bu albüm çok beğenildi. Bana zaman tanımaları lazım”

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Gizlenmiş İçerik

Hadise, yeni şarkısı "Biz Burdayız"ı bu gece İstanbul'da vereceği ve 200.000 kişiden fazla insanın katılacağı konserde seslendirecek. Şarkının tamamının yarın dinleyebileceğiz. Teaser ise biraz önce yayınlandı. -->

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hadisede Aynur Aydınla BERABER Bu Ülkeye Fazla Müzik Yapıolar Kalite Olarak Çok Yüksekteler Gene Mükemmel Olmuş Şarkı Seyhandan Ayrılıp Kayaya Geçmiş Kaya Müzik Çıkışta

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Murat Dalkılıçta Orda

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sıngle Çıksında Alalım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hadisede Aynur Aydınla BERABER Bu Ülkeye Fazla Müzik Yapıolar Kalite Olarak Çok Yüksekteler Gene Mükemmel Olmuş Şarkı Seyhandan Ayrılıp Kayaya Geçmiş Kaya Müzik Çıkışta

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Murat Dalkılıçta Orda

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sıngle Çıksında Alalım

Aynen katılıyorum.

Hadise ve Aynur Aydın 1 numara. Neden ayrılmış gerçekten merak ediyorum?..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...