İçeriğe atla

Hadise Fan Club (Angels)

TOLGAHAN

Pinlenen İletiler

Hadise'nin 'Aşk kaç beden giyer' albümünün 'Mesajımı Almıştır O' şarkısının klip çekimi önceki gün Kemerburgaz Orion stüdyolarında çekildi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yönetmenliğini ablası Hülya yaparken güzel sanatçı klip çekiminde birbirinden ilginç açıklamalar yaptı. Mesajını almıştır o klibiyle ilgli, " Bir ilişkide kararını verip bu ilişkiden uzaklaşan genç bir kadını yansıtıyorum bu klibte. Mesajımı almıştır o iş bitmiştir. Klipte çok büyük süprizler var. Ablam Hülya çekiyor klibi. Çok heyecanlıyım. İlk defa klipte dansçı yok. Bu şarkıyı sevenlerim çok istediler" diye konuştu.

Çok inatçı biriyim

Şarkıda sizi çok kararlı görüyoruz ilişki konusunda Hadisede gerçekten bu kadar kararlı mıdır keskin kararlar verir mi?, " Bir şeylerden emin olduğum zaman hakikaten kararımı çok çabuk veririm. Ama ben Terazi burcuyum. O yüzden çok iyi dengelerim. Bir karar vermeden önce o kararın pozitif yanlarını düşünüyorum. Negatif yanlarını düşünürüm öyle karar veririm. Kimse kararımı değiştiremez diyorum şarkıda hakikaten öyle kimse kararımı değiştiremez. Çok inatçıyım" diye konuştu.

Aşk yok hayatım da başarı var...

Hadise, güzel kadınsınız, başarılısınız, al beniniz var göz alıcısınız aşk anlamında sizi beğenen yok mu? sorusuna, " Aşk çok zor bir konu yok bir şey değil. Bir kere şuan hakikaten işimden dolayı kendime bile vakit ayıramıyorum. Ben aşkı aramıyorum aşk mutlaka karşına çıkar. O bir his ama şuan öyle bir şey yok. Aşk çok güzel bir şey. Aşkı düşünemiyorsunuz aşk geliyor" dedi.

Sezgin beyi tanıyorum

Fulbolcu Sezgin ile aşk yaşadığını yönünde çıkan haberlerle ilgili ise, " O ses Türkiye ile ben Vana gitmeden önce, yurtdışındaydım konserlerim vardı. Ben zaten o otelde bir haftadır kalıyordum. Neden, evimin iç dekorasyonunu yaptırıyordum o yüzden orda kaldım. Ben o kişiyi tanımıyorum. Bu konu hakikaten kapanabilir. Başka bir şey söyleyemiyorum çünkü kimseyi tanımıyorum. Ben sizden kaçmam, öyle bir şey olsa söylerim" diye konuştu.

Kaynak: Haber365 / Özel

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Hadise ve Hande Yener omuz omuza, kol kola.

2008 MTV EMA Avrupa'nın En İyi Şarkıcısı Türkiye elemelerinden bir kare. Elemelerde

1. Emre Aydın

2. Hande Yener

3. Hayko Cepkin

4. Sagopa Kajmer

5. Hadise

olmuştu.

Gizlenmiş İçerik

Hadise ''Deli Oğlan'' parçasını seslendirirken.

Gizlenmiş İçerik

Hande Yener ''Romeo'' parçasını seslendirirken.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melek Gibi Bi Şarkı Dururken Nerde Abidik Gubidik Şarkı Var Ona Çeker Klibi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gözlük Reklamı Gibi Olmuş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Melek Şarkısınada ÇEKSİN Bu Albümü Kapasın Artık

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu ülkede Hadise diye bir gerçek var.

Gizlenmiş İçerik

Türkiye'deki bütün ilkleri yapmaya devam ediyor kız.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bu şarkı neden bu kadar güzel? Bu klip neden bu kadar Avrupai? Hadise neden bu kadar iyi? Neden? Neden?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> :) Harika! ♛ Şu an Türk popunun zirvesi kesinlikle ona ait.

Ben bayıldım. Efektler süper, duvar yazıları süper, çok eğlenceli. Hadise'nin çılgın ve yaramaz tavırları, balonlar, siyah beyaz sahneler ve tabi ki aşırı seksi dans. Çok başarılı buldum ben.

Bu seneki en güzel klipleri Hadise çekti. Yiğidi öldürün hakkını yemeyin yani.

"Superman", "AKBG?", "Mesajımı Almıştır O".

Gizlenmiş İçerik

Sırada : INGILIZCE SINGLE!

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Dünyaca ünlü yıldızlardan Hadise esintileri.

Hadise'ye hep çakma diyenler bakalım bu fotoğraftan sonra ne diyecek.

Gizlenmiş İçerik

İlk esinti Sirusho'dan. İkinci esinti Adele'den. Üçüncü Lady Gaga. Bu daha çok bir benzerlik. Andırıyor. Moda tasarımcısı esinlenmiş olabilir. Ve son esinti, direk kopyalama bile diyebiliriz. Madonna'nın son klibi "Girl Gone Wild". Klibi bir Türk fotoğraf sanatçısı çekmiş. Hem "Aşk Kaç Beden Giyer?" klibinden hem de "Superman"den sahneler var.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Bu da haberi. Uçanfil.com hazırlamış. -->

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lady Gaga'nın kostümüne çakma demiyorum zaten, doğru düzgün okuyun bence.

"Esinti değil bir benzerlik, andırıyor." dedim.

Sonuçta Adele, Beyonce ya da Sirusho Hadise'den esinlenmedi. Onların stilistleri, fotoğrafçıları ya da yönetmenleri bu pozları vermesini sağladı. Yönetmenlerde güncel olan her şeyi takip ederler. Bence saçmalık falan değil.

Madonna'nın "Girl Gone Wild" klibinin yönetmeni bir Türk. "Superman" ve "Aşk Kaç Beden Giyer?"deki bu sahneler hoşuna gitmiş ve birkaç değişiklikle uygulamak istemiştir. Gayet olabilecek bir şey.

Saçma demeye devam edebilirsiniz.

Gizlenmiş İçerik

Bu arada bu olay Hande Yener'in başına gelseydi. Hande Yener'den esintiler olsaydı? Böyle demezdi bu yorumları yapanlar.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence saçmalık tamamen. Lady GaGa modada dünyada öncüdür , Madonna da yanına yaklaşamaz bu konuda kendi ekibi olan Haus of GaGa aldığı ödüllerle zaten günden güne başarısını göstermiştir. Bu kadar ödüllü bir ekip de oturup Hadise'nin Hande Yener'in videolarını izleyip aaa bundan esinlenebiliriz demez heralde biraz mantıklı olun. Adele'in o pozu da dünyada 10001 kere uygulanan klasik pozlardan biri yani. Tamam Hadise de modada Türkiye'de 1 numara şarkıcılarda bence.Ablasının tasarımlarını gayet beğeniyorum ama GaGa özeniyo derseniz buna gülmem bile.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...