İçeriğe atla

2014 ESC'yi Hangi Kanallar Yayınlayacak? (Frekanslarıyla)

Pinlenen İletiler

• İleti 77
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

SVT'ye baktım kapanmış falan.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> TVP'den izleyiiin 3 dakika ilerden gitti. Eurovision.tv daha yeni 6.yı açıklarken bende bitmişti falan.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ESC TV'nin yayini da herkese farkli gidiyo. Can Isvec cikti yazdi bende 2 zarf sonra cikti. Bakmaz olaydim gruba, hic heyecani kalmadi.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SVT hepsinden daha geriydi ama.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

DR'yi izleyemiyorum bende uyari veriyo. Iyi miydi DR'nin goruntu kalitesi? Ona bi care bulmam lazim.

görüntü ayarını otomatiğe aldığı için arada gidiyodu ama eurovision.tv den iyiydi, performansdan sonuna kadar orada izledim bir kere dondu sadece o da iki saniyeliğine
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bu akşam yine TVP'den izleyeceğim.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her ihtimale karsi su an Yandex'imde acik olan sekmeler :

SVT:

Gizlenmiş İçerik

LTV:

Gizlenmiş İçerik

ESC TV:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...