İçeriğe atla

2014 Tahminleriniz ve Görüşleriniz

Pinlenen İletiler

Conchitanın Bile Birincilik Şansı Var . Aramı Oylayanlar Gaylar Olucak Çoğunlukla . Zaten Eurovision Eşcinsel Fanların Çoğunlukta Olduğu Yarışma .

Yaptığı Homofobiklik Conchitaya Esktradan Oylar Getirebilir .

Ben İlk 5 Bekliyorum Avusturyadan Ama Neden Kazanmasın ? Eksiği Yok

Eurovision'u sadece gayler oylamiyo ki. Eger gaylere kalsaydi Eurovision Dana finaldeydi, Marry Me de sonuncu degildi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Juri faktoru var ki Avusturya bu yil juride yardilabilir baya, neden olmasin? Gay fanlara hitap ettigi icin degil sarkisi cok iyi oldugu icin kazanir Avusturya kazanirsa, onu anlatmaya calistim.

Bence sürpriz bir ülke kazanacak

Reyiz'e gore finalde 35 ulke yarisacak, 15 ulke 1. ilan edilecek.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkılar bu sene çok güzel ya sürpriz birisi kazanabilir bence. Hatta bir forumda İsrail diyen bile gördüm H:

Reyiz yazma bunları, geçen seneki Belçika mesajı gibi alıntı yapmak zorunda kalma

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkılar bu sene çok güzel ya sürpriz birisi kazanabilir bence. Hatta bir forumda İsrail diyen bile gördüm H:

Oldu canim biz siteyi kapatip gidelim.

Gizlenmiş İçerik

2011'de de bu kadar belirgin bir birinci yoktu, Azerbaycan siyrilip aldi. Fanlar arasinda Macaristan ve Isvec baya populerdi. Macaristan gumledi, Isvec de son yillardaki en iyi derecelerinden birini aldi.

2011'e benzesin oylama tek dilegim o. Son yillarin en heyecanli oylamasi oydu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

180 milyon insan izliyo bu yarışmayı. Çeşit çeşit insanlar dinlicekler ve oylucaklar. Bunu gaylar oylucak, bunu homofobikler oylucak diye bi olay doluğunu düşünmüyorum.

hetero diye tabir ettiğimiz ve sadece izlemek isteyen bir sürü insan var evet haklısın

ama oylayanlar genelde eşcinseller fanım diye geçinenlerde eşcinsel olmayıpta senin gibi yarışmayı izleyen insan çok az bende bunu söylemek istiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision'da gay etkisinin gram onemli oldugunu dusunmuyorum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melih İsveç'te yüzbinlerce oy veriliyo ESC gecesi, hepsi fan mı? Türkiye'de bile 400-500bin oy kullanılıyo, fan mı bunlar? Ben lisedeyken ESC'de oy kullanmadığım halde, ESC'yi zerre takip etmeyen bi çok arkadaşım, ona oy verdim, buna oy verdim diye dolanıyodu. ESC'de atılan oyların maksimum %5'i fanlar tarafından geliyodur diye düşünüyorum. Bununla birlikte fanları belli gruplarda kısıtlama çünkü bildiğimizin aksina inanılmaz oranda kadın fan var mesela. Forumlarda cartlarda curtlarda çok dolaşmıyolar fakat her sene 40-50 yaşında çocukluğundan ESC sevgisi gelen bu ablalar ülke ülke dolaşıyo Eurovision'u izlemek için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu gece kalbim

Gizlenmiş İçerik

:san marino: birazda

Gizlenmiş İçerik

için atacak

hollanda çıkınca ağlayabilirim hırstan

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tüm ülkeler çıktıktan sonra sıralamam

1. İsveç

2. Macaristan

3. Ermenistan

4. Azerbaycan

5. Ukrayna

6. Belçika

7. Hollanda

8. Moldova

9. Estonya

10. Rusya

11. Karadağ

12. San Marino

13. Portekiz

14. İzlanda

15. Arnavutluk

16. Letonya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...