İçeriğe atla

Lady Gaga Fan Club (Little Monsters)

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Ön Sipariş Tarihi: 16.09.2013[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

[align=center]Albüm İçeriği

1. Applause

2. Applause (Instrumental)[/align]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[single]/Lady-Gaga/Yabanci-Albumler/Single/urunno=0000000458128

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]ELLE Magazin[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]ELLE Magazine (Devamı)[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]ARTPOP hakkında bilgiler.

Onaylanan veya albümde olması beklenen şarkılar;

Swine - Onaylandı - iTunes festivalinde söylendi. Yapımcı: Zedd

Jewels and Drugs - Onaylandı - iTunes festivalinde söylendi. T.I., Twista, ve Too $hort ile düet. Yapımcı: DJ White Shadow

I Wanna Be With You - Onaylandı - iTunes festivalinde söylendi. Yapımcı: Bilinmiyor.

G.U.Y.(Girl Under You) - Onaylandı - Stylist Magazine röportajında bahsedildi. Yapımcı: Bilinmiyor.

TEA - 11 Ekim 2012'de Gaga şarkı hakkında tweet attı. Yapımcı: Bilinmiyor.

Donatella - Onaylandı - JustJared.com röportajında bahsedildi. Yapımcı: Zedd

Gypsy - Onaylandı - Gaga, Fransa'da katıldığı radyo programı ‘Fun Radio’'da bahsetti. Yapımcı: RedOne

Sex Dreams - Onaylandı - iTunes festivalinde söylendi. Yapımcı: Bilinmiyor

Ratchet - iTunes festivali sonrası düzenlenen partide Gaga şarkıyı söyledi. Şarkı Azealia Banks ile düet olacaktı fakat iptal edildi.

Düet Rihanna ile olabilir. Yapımcı: DJ White Shadow

Candy Art - Şarkı Eylül 2012'de BMI'a girildi. Gaga 12 Eylül 2013'de yazdığı tweetlerde şarkı hakkında ipucu verdi. Yapımcı: Bilinmiyor.

Mary Jane Holland - 9 Ağustos 2013'de Gaga şarkı sözlerini tweetledi. Yapımcı: Maedon.

Applause - Onaylandı - İlk tekli. Yapımcı: DJ White Shadow

Nothing On (But The Radio) - Şarkı youtube'dan tamamen çekildi. Daha önce Katy Perry'nin şarkısı "The Part Of Me" aynı şekilde sızdırılmıştı fakat sonra geri çekilip tekli olarak yayınlanmıştı. Yapımcı: Bilinmiyor

Bonus şarkı veya albümde olmayacak şarkılar;

Princess Die - BTWB'da söylendi ve albümde olup olmayacağı hakkında konuştu.

Stache - Zedd'in aynı isimle yayınlanan remixi.

Cake Like Lady Gaga - Yapımcı: DJ White Shadow - Eğlence için yapıldı.

Cold Hearted Bitch - Eylül 2012'de BMI'a girildi.

Red Flame - Azealia Banks ile düet olacaktı. İptal edildi.

CRWTH - littemonster.com'un sohbet bölümünde bahsedildi. Eylül 2012'de BMI'a girildi.

Swan Song (asıl şarkının takma adı) - Temmuz 2012'de Gaga'nın arabasında fanlara çalındı.

PartyNauseous - Kendrick Lamar'ın albümünde olacaktı. İptal edildi.

Gaga 4 Eylül 2012'de İspanya'da katıldığı Del 40 al 1 adlı programda ARTPOP'un ikinci bir versiyonu olabileceğini söyledi.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

keşke Princess Die albümde olsaydı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cake Like Lady Gaga rezilligi albumde olaydi bi de.

Gizlenmiş İçerik

:h

Gizlenmiş İçerik

:h Cok merak ediyorum albumu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Lady Gaga, Christina Aguilera Hakkında Konuştu!

Andy Cohen'in sunduğu Watch What Happens Live programına katılan Pop müziğin çılgın şarkıcısı Lady Gaga, müziğin divası Christina Aguilera hakkında konuştu.

"Christina Aguilera’nın büyük bir hayranıyım, ve kariyerimin en başından beri aramızdaki bu olayı çoğu insan hararetle takip ediyor, ben bunun hep yanlış olduğunu düşündüm. Ben sadece insanların Christina Aguilera ve Lady Gaga’yı aynı cümlede kullanarak neden bahsettiklerini biliyorum. Ben o zamanlar hiç kimseydim. Bir kadını diğerine karşı koymak haksız bir durum bence, özellikle de kadınlar olarak ciddiye alınmak istediğimiz müzik endüstrisinde bunu yapmak… Çünkü bizler gerçek müzisyenler olarak algılanmıyoruz ve Christina mükemmel bir vokal, harika bir aktris. Ve umarım benim yüzümden ona söylenen sözler Christina’yı üzmemiştir çünkü 15 yaşındayken I Turn to You’yu yüksek sesle tüm notalarıyla söyleyebilmek için çok uğraşıyordum, daha geniş bir vokal aralığına sahip olma konusunda benim motivasyonum Christina’ydı. Ve insanların bu olayı bu şekle getirmesini absürd buluyorum."[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...